Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 23.11.2017, 21:26

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Танцор от бога! Очень заб......
00:04:05
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
З 8 березня!:

З 8 березня!:

Покладання квітів:

Покладання квітів:


 
Опитування для Вас
Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?
Всього відповідей: 1538
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Травень » 31
Акція "Вставай, Баштанко" -посягання на територіальну цілісність України

  Головою Миколаївської  ОДА В.І. Меріковим  прийнято розпорядження від 21.05.16 № 197-р «Про перейменування об’єктів топоніміки та демонтажу пам’ятників та пам’ятних знаків», у якому йдеться  про те, що в м. Баштанка необхідно перейменувати декілька вулиць та демонтувати пам’ятник Синам Баштанської республіки, що встановлений у центрі м.Баштанка.
Декілька політичних партій Баштанщини прийняли звернення до голови Облдержадміністрації Мерікова В.І., що розміщено на офіційному сайті міської ради.
   Засновники та активісти  громадської організації  «Майдан  Баштанщини»  обговорили дане питання і висловили свою позицію в наступному.
Так дійсно пам’ятний знак у центральному парку ім.. Шевченка  є унікальним  у своєму роді, так як не містить радянської символіки. Потрібно тільки прибрати з лексиконів слова типу  «Баштанська республіка», «Синам Баштанської республіки»,  а залишити : Синам Баштанщини або  землякам-борцям за вільну Україну і т.д..
Стосовно центральної вулиці та  інших вулиць перейменування повинно   відбутися відповідно до законодавства. Той строк коли повинні були йти обговорення вже минув і місцева влада тоді «проспала», що позбавило можливості громадянам провести громадське  обговорення і прийняття рішення.
   30.05.16 відбулася позачергова сесія міської ради, де розглядався депутатський запит Заболотньої Л.І. щодо  підтримки  зазначеного  звернення до губернатора.  Я, як уповноваженний ГО,  намагався взяти слово і висловити думку  патріотичної громадськості міста. І що Ви думаєте, що такі люди, як колишній затятий регіонал  Рубський І.В. змінилися? Ні, ні і ще раз ні. Такі люди і надалі роблять те саме: говорять одне - зомбують громадян про добрі справи,  а роблять  інше. Слово я отримав вже після закриття сесії. Звісно я дав конструктивну пропозицію депутатам, що якщо прибрати  слово- республіка, то можна відстояти цей пам’ятник,  а так обласна влада звинуватить  всю громаду  в сепаратизмі через таких  горе-керівників.
      На сьогодні депутати районної і міської ради у повному складі закликають мешканців міста на акцію «Вставай, Баштанко».    Хочу нагадати  голові районної ради та міському голові, а також і всім депутатам, що конституцію України ще ніхто не відмінив і немає чого підбурювати людей до сепаратизму.  Стаття 5 Конституції чітко зазначає, що Україна є республікою. Більше республік в Україні не має, і не може бути в будь-якій формі.  Поки нам досить ДНР і ЛНР, ще не скоро там буде мир. Заклики цих названих посадовців  підпадають під ст..110 Кримінального Кодексу України, про посягання на територіальну цілісність і недоторканість держави.
     Громадською організацією  спрямована відповідна заява про факт злочину  посадовими особами міста Рубським І.В.. до служби безпеки України. Це поки цивілізований спосіб боротьби з такими посадовцями, яких не дістали закони люстрації.
    Ганьба колишнім і перекрашеним регіоналам. Кайтеся, кайтеся і ще раз кайтеся. Центральна вулиця  міста з честю  буде  називатися – вулиця Героїв Небесної Сотні.     
 
Уповноважений ГО «Майдан Баштанщини»     Володимир  Токар

 
Категорія новин: Суспільство | Переглянули 918 чол.
Опублікував: майдан8318
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 8
avatar
0
1
Не тільки вулиця Героїв Небесної Сотні, а й Підпільників ОУН також. Недарма мабуть таке рішення прийняла облдержадміністрація.Значить добре вивчили документи які підтверджують . що на території Баштанки, під час війни діяла добре організована молодіжна організація ОУН. Зараз надрукована книга «Героям Слава» Б.Біликом та Т.Гриненко.Говорять ця книга про наших земляків які захищали Україну від різних загарбників Дуже хотілося б побачити цю книгу. Голові райради я надав матеріали до цієї книги ,. щодо підпільної організації ОУН на території Баштанського району. Це архівні матеріали відповідно до яких облдержадміністрація прийняла рішення про назву вулиці в Баштанкі- Підпільників ОУН.
avatar
0
2
Книга «Героям Слава» Б.Білика та Т.Гриненко вже видана. Презентації були і в Баштанській ЗОШ №2, і у школі в Очакові.
На цьому тижні один екземпляр мені подарував Б. Білик. Якщо потрібно, можу надати для ознайомлення.
avatar
0
3
Дякую.Обовязково візьму.Адже книга мабуть названа слова із привітання "Слава Україні" Героям Слава" яке було затверджене на ІІ Великому Зборі ОУН (Краків, 1-4.04.1941).
В цій книгі мабуть є також матеріали облдержадміністрації про підпільників ОУН Баштанщини.Недарма ж Розпорядженням облдерж.в Баштанкі названа вулиця Підпільників ОУН не просто ж так названа вулиця.
avatar
0
4
Хотілось би відповісти громадянину Токарю.

Токар, ти б краще не займався демагогією (читали лист Сидорики О.А., чому він скоротив так званих "радників", в тому числі і тебе), а почитав хоча б поверхнево історію Баштанської Республіки. Але ж так - в тебе часу немає - ти пишеш всіляку нісенітницю то в інтернеті, то в газеті. Скоро на парканах писатимеш.

В тебе одна думка - хто не вважає як ти, той зрадник.
Думаю Гонта В.М. не буде дуже проти, якщо я зроблю перепост цієї статті-нісенітниці в групу ТБ (звичайно із посиланням), щоб побільше людей змогло побачити цей опус та те, хто мешкає поруч з нами.
avatar
0
8
Матеріали сайту, не залежно від авторства, можна розповсюджувати (без внесення власних правок), але із посиланням на джерело (активне гіперпосилання) та автора.
avatar
0
5
Хто ти хайдер. Якщо хочеш бути анонімом, то тусуйся на ТБ, поки в АТО не забрали. Якщо будеш відкритим, то я готовий до дискусії на дорослі державницькі теми з тобою, а саме є робота по викриттю деяких затятих ригів-корупціонерів. Не дрейф. Щодо парканів, то це було на початку революції, бо риги не дозволяли в газеті друкуватися, а зараз виставляємо статті і в обласних Ін.-виданнях.
avatar
0
6
Ви праві. Анонімні коментарі з критикою не приймаються. Треба відповідати за свої слова.
Наступного разу не відповідайте на подібні коментарі (якщо щось буде подібне - телефонуйте для негайного видалення та блокування акаунту), бо вони будуть видалятися. Тож тоді прийдеться й ваш видаляти.
avatar
0
7
Друзі, запрошую до активного коментування статей, але із відкритим забралом. На сайті немає у дописувачів привілеїв. Усі у рівних умовах, тож поважаймо один одного.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz