Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 28.04.2017, 13:09

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Безкарність - довіра до в......
00:04:24
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
novoivanivka-6:

novoivanivka-46:

Святкування Дня людей похилого віку:

lotskine-visadka-derev-demchenko-4:


 
Опитування для Вас
Ви відвідуєте подібні сайти?
Всього відповідей: 137
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
Загрузка...
На головну » 2017 » Квітень » 1
Березневі навчання для вчителів Баштанщини
23 березня 2017 року на базі Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся інструктивно-методичний семінар з питань організаційно-методичного забезпечення роботи пункту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році для працівників, які будуть залучені в проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Навчання проводила методист лабораторії моніторингу МОІППО Даниленко Руслана Василівна. Інструктажом було охоплено 45 осіб. Розглянуто питання підготовки процедури пробного зовнішнього незалежного оцінювання та організація роботи пунктів пробного тестування 2017 року.
 

27 березня 2017 року на базі Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася творча майстерня учителів математики з проблеми:  «Становлення та розвиток професійної майстерності вчителя математики нової української школи».
Левицька І.М., методист з математичної освітньої галузі КУ «Баштанський РСЦОЗО» представила Концепцію Нової української школи та звернула увагу на ключову компетентність – математичну грамотність.
Ганжа Л.А., Решенік І.М., учителі математики Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 представили досвід роботи методичного об’єднання учителів математики (відеоролик). Людмила Андріївна поділилася досвідом роботи «Формування та розвиток життєвих компетентностей учнів на уроках математики». Ірина Миколаївна презентувала збірник задач з математики, який вона упорядкувала на основі краєзнавчого матеріалу.
Творча група вчителів математики представила на розгляд свої матеріали щодо підготовки учнів до ЗНО – 2017.
Учасники семінару обмінялися досвідом з означеної проблеми, обговорили майбутні зміни в освітній галузі.

 


 

30 березня 2017 року на базі Баштанської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 2 відбулася творча лабораторія для учителів 1 класів «Міжпредметні зв’язки як засіб реалізації компетентнісного підходу в новій українській школі. Галузь «Мова та література» (1 клас )
Згідно програми  зсідання розглядалося питання щодо забезпечення успішної реалізації міжпредметних зв’язків як засіб реалізації  компетентнісного підходу в галузі «Мова та література» (1 клас). Умови успішної реалізації міжпредметних зв’язків у школі І ступеня. Виступ – презентація. Формування у молодших школярів цілісного уявлення про навколишній світ на уроках української мови та літературного читання. Роль міжпредметних зв’язків у розвитку системного мислення дітей на уроках мовно-літературного змісту. Особливості використання на уроках у початковій школі хрестоматії літературних творів митців сучасності. Робота з новими посібниками «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1- 2 класах».Виступ – презентація.
Учасники засідання відвідали  фрагмент показового урок у 1-А класі . Навчання грамоти.«Закріплення вивчених букв. Опрацювання оповідання ( за Т.Гаркушею)», (учитель 1 класу –  Кунпан Ольга Вікторівна).
У роботі творчої лабораторії  взяли участь 25 осіб, учителі перших класів загальноосвітніх закладів району. Захід пройшов на високому рівні завдяки узгодженій роботі творчого, креативного педагогічного колективу учителів початкових класів Баштанської ЗОШ № 2 ( директор Гавва Г.І.) .

 

30 березня на базі Баштанської ЗОШ№2 відбувся майстер-клас для учителів зарубіжної літератури, який провела методист мовно-літературної освітньої галузі КУ «Баштанський РСЦОЗО» І.О.Малярчук. Були представлені моделі уроків за темою: «Р.Бах. Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон». Фахівці опрацювали запропоновані до розгляду  матеріали та внесли пропозиції щодо організації навчальних занять з даної теми.
  
Джерело: http://osvita-bsh.pp.ua
Категорія новин: Освіта, медицина | Переглянули 362 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: навчання для вчителів, новини освіти. семінар для вчителів
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Яка тут іновація? Як раніше знімали учнів з уроків на заходи так і зараз. Невже непроведення уроків, адже 28 квітні це пятниця і в школах повинні бути заняння, дасть кращі ...результати та ефективність"?. Ось , щоб міська рада дала тепло в холодні класи, щоб уроки проходили по 45 хв. а не по 30 хв. тому що холодно. То це б дійсно були б перева...

https://www.youtube.com/watch?v=7qWDckvlFp0

З транзитним транспортом більш-менш зрозуміло. Буде встановлено та оновлено заборонні знаки, а далі - робота патрульних служб. Та немало бачу в місті великовагового транспорту, що знаходиться у власності місцевих жителів. Машини відстоюються прямо на вулицях, під заборами. Під дію заборонного знаку вони не підпадають. Тому дороги таки потрібно ремо...

Приємно відзначати, що цих латок на вечір цього дня вже не було! up Дякую за оперативність.
Цікаво, чи багато ще доріг у Баштанці цими днями відремонтовано? Хто знає - напишіть.

З ким співпрацюєте і хто підтримує вас?
Таке питання не раз задавали баштанчани, які користуються соціальними мережами у Інтернеті, де розміщується інформація про акцію "Чиста зона". Відповідаємо, що нас підтримують, крім жителів міста і району, багато трудових колективів та їх керівники.

Для прикладу. Напередодні пров...

... хоча бачу у центрі міста по вулиці Ювілейній активно підприємці розбудовуються. Думаю це всім зелене світло, чи знову обраним?

Актуально і по цей час. Думаю розділять з вами ваші думки й інші підприємці, які раніше хотіли розбудувати приміщення, а їм замість сприяння розвиткові бізнесу вказали на двері (в кращому випадку)...

В.М... "Головне питання наради - встановлення у м. Баштанка обмежувальних знаків для великовагового транспорту." , а не дороги ремонтуватимуть. Тому проблеми в нас тіж і залишаються це дороги і дураки.

СПАСИБО ТЕБЕ ВИКТОР ЗА МНОГОГРАННЫЙ+ФИЛОСОФСКИЙ ПОДХОД К СУЕТНОЙ НАШЕЙ ЖИЗНИ !!! cry :'( cry .

Коментарі до відео, опубліковане у соціальній мережі "Фейсбук":...


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

        Яндекс.Метрика      
РОЗДІЛИ НОВИН
Суспільство [567]
Культура [190]
Події, свята [656]
Освіта, медицина [477]
Надзвичайно [499]
Інформування [508]
Спорт [203]
Історія [25]
Політика [151]
Економіка [60]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [15]
Куточок споживача у м. Баштанка [32]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [323]
Україна: суспільство [883]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [340]
Православним християнам [120]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [35]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz