Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 28.07.2017, 01:46

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Дорога Н-11: ділянка від ......
00:03:56
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
-4:

Конкурс "А я - україночка":

День Захисника Вітчизни - 2011:

Відкриття офісу Партії регіонів:


 
Опитування для Вас
Чи підтримуєте вступ України до Європейського Союзу?
Всього відповідей: 963
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
Загрузка...
На головну » 2017 » Квітень » 1
Березневі навчання для вчителів Баштанщини
23 березня 2017 року на базі Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся інструктивно-методичний семінар з питань організаційно-методичного забезпечення роботи пункту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році для працівників, які будуть залучені в проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Навчання проводила методист лабораторії моніторингу МОІППО Даниленко Руслана Василівна. Інструктажом було охоплено 45 осіб. Розглянуто питання підготовки процедури пробного зовнішнього незалежного оцінювання та організація роботи пунктів пробного тестування 2017 року.
 

27 березня 2017 року на базі Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася творча майстерня учителів математики з проблеми:  «Становлення та розвиток професійної майстерності вчителя математики нової української школи».
Левицька І.М., методист з математичної освітньої галузі КУ «Баштанський РСЦОЗО» представила Концепцію Нової української школи та звернула увагу на ключову компетентність – математичну грамотність.
Ганжа Л.А., Решенік І.М., учителі математики Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 представили досвід роботи методичного об’єднання учителів математики (відеоролик). Людмила Андріївна поділилася досвідом роботи «Формування та розвиток життєвих компетентностей учнів на уроках математики». Ірина Миколаївна презентувала збірник задач з математики, який вона упорядкувала на основі краєзнавчого матеріалу.
Творча група вчителів математики представила на розгляд свої матеріали щодо підготовки учнів до ЗНО – 2017.
Учасники семінару обмінялися досвідом з означеної проблеми, обговорили майбутні зміни в освітній галузі.

 


 

30 березня 2017 року на базі Баштанської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 2 відбулася творча лабораторія для учителів 1 класів «Міжпредметні зв’язки як засіб реалізації компетентнісного підходу в новій українській школі. Галузь «Мова та література» (1 клас )
Згідно програми  зсідання розглядалося питання щодо забезпечення успішної реалізації міжпредметних зв’язків як засіб реалізації  компетентнісного підходу в галузі «Мова та література» (1 клас). Умови успішної реалізації міжпредметних зв’язків у школі І ступеня. Виступ – презентація. Формування у молодших школярів цілісного уявлення про навколишній світ на уроках української мови та літературного читання. Роль міжпредметних зв’язків у розвитку системного мислення дітей на уроках мовно-літературного змісту. Особливості використання на уроках у початковій школі хрестоматії літературних творів митців сучасності. Робота з новими посібниками «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1- 2 класах».Виступ – презентація.
Учасники засідання відвідали  фрагмент показового урок у 1-А класі . Навчання грамоти.«Закріплення вивчених букв. Опрацювання оповідання ( за Т.Гаркушею)», (учитель 1 класу –  Кунпан Ольга Вікторівна).
У роботі творчої лабораторії  взяли участь 25 осіб, учителі перших класів загальноосвітніх закладів району. Захід пройшов на високому рівні завдяки узгодженій роботі творчого, креативного педагогічного колективу учителів початкових класів Баштанської ЗОШ № 2 ( директор Гавва Г.І.) .

 

30 березня на базі Баштанської ЗОШ№2 відбувся майстер-клас для учителів зарубіжної літератури, який провела методист мовно-літературної освітньої галузі КУ «Баштанський РСЦОЗО» І.О.Малярчук. Були представлені моделі уроків за темою: «Р.Бах. Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон». Фахівці опрацювали запропоновані до розгляду  матеріали та внесли пропозиції щодо організації навчальних занять з даної теми.
  
Джерело: http://osvita-bsh.pp.ua
Категорія новин: Освіта, медицина | Переглянули 439 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: навчання для вчителів, новини освіти. семінар для вчителів
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

В 90-х роках у Владивостоці, де я мешкав від початку 80-х, нам з соратниками (серед яких був і згаданий тут В.Чорномаз) вдалося відновити випуск газети "Українець на Зеленому Клині". В умовах економічної кризи та політичної нестабільності в Росії ми спромоглися видати лише 5 накладів, яких я навіть жодного разу не міг "упіймати"...

Стаття також була опублікована у районній газеті "Голос Баштанщини"

Я,коли згадую своє дитинство, шкільні роки в ті часи, то деколи і сльози по щоках... . Бо то дійсно було дитинство.

Ось бачиш і знайшли ми багато чого спільного.Ти пишеш, що тебе ніхто не переконає, що ОУН є бандитська організація.Теж саме думаю і я, що ОУН то не є бандитська організація. Тим більше коли познайомився з архівними документами СБУ, щодо Пісківської ОУНівської організації та з музейними матеріалами як в Пісківській школі так і в нашому музею.
...

Але ж шановний! Історію переписують із року в рік. Але як би її не переписували, ніхто мене не переконає, що ОУН то є бандитська організація. Ми зараз не говоримо про "подвиги" радянської вади.

А для того, щоб стверджувати, що Герої Небесної Сотні не мають прямого стосунку до Баштанки, історію вчити не треба. Треба жити в цей...

Є добрий український вислів" Не старайтеся з дураком говорити на рівних в дурості дураку рівних немає"
Для того,щоб говорити про те, яке відношення мають Герої Небесної Сотні чи ,ОУН під час війни,до Баштанки треба хоча б
знати історію рівня 5 класу.
Щодо вулиці Баштанської республіки тут перебор, ця вулиця повина бут...

При чому тут сепаратисти? Як же ви вже дістали сепаратистами. От ти, Гриценко, проживаєш на Грушевій чи якій там вулиці - то і живи. Ти, Токар, на Промисловій животієш -то і живи. А особисто я не хочу жити на вулиці, названій в честь бандитів оунівців чи Героїв Небесної Сотні, які, безперечно є героями, але все-таки до Баштанки жодного прямого відн...

Щодо депутатів, тут діло таке, їх небагато і набереться, а от серед керівництва та працівників здається в любого тикни не промахнеся.

Тепер цим депутатам потрібно поставити на голосування питання про визнання росії-агресором, що і покаже скільки в нову ОТГ затерлося сепаратистів.

Не бачу в їхньому твіттері за 29 травня такого допису https://twitter.com/polandmfa а ви?


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [482]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [500]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [519]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [16]
Куточок споживача у м. Баштанка [38]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [12]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz