Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 25.07.2017, 21:33

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Моменти футбольної гри на......
00:09:26
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
День Захисника Вітчизни - 2011:

-2:

Змагання з волейболу:

День Захисника Вітчизни - 2011:


 
Опитування для Вас
Де Ви працюєте?
Всього відповідей: 290
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Серпень » 15
Депутати Баштанської міської ради погодили проект об'єднання громад
  На сесії Баштанської міської ради, що відбулася 9 серпня, депутати схвалили проект рішення  міськради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою. Також депутати рекомендували міському голові Рубському Івану Васильовичу подати даний проект рішення до Миколаївської обласної державної адміністрації для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України.
 
Про добровільне об’єднання територіальних громад.
                 
  Відповідно до ст. 26  Закону України «Про  місцеве самоврядування  в Україні»,  статтей  2, 4, 6, 7, 8  Закону України «Про добровільне  об’єднання територіальних громад»,   міська рада
ВИРІШИЛА:
 1. Об'єднатися:
- Баштанській  територіальній громаді (Баштанська міська рада) у складі  м.Баштанка, сіл Шевченко, Зелений Яр, Андріївка, Трудове;
- Добренській територіальній громаді  (Добренська сільська рада) у складі сіл Добре, Новоєгорівка; 
- Явкинській територіальній громаді  (Явкінська сільська рада) у складі сіл Явкіне, Червоний став;
-   Новосергіївській територіальній громаді (Новосергіївська сільська рада) у складі сіл Новосергіївка, Тарасівка, Горожене, Новогорожене, Зелений Гай;
- Новопавлівській територіальній громаді  (Новопавлівська сільська рада) у складі сіл Новопавлівка, Зелений Клин;
- Пісківській територіальній громаді  (Пісківська сільська рада) у складі сіл Піски, Костянтинівка; 
- Новоіванівській територіальній громаді  (Новоіванівська сільська рада) у складі сіл Новоіванівка, Київське, Старосолдатське;
 - Плющівській територіальній громаді  (Плющівська сільська рада) у складі сіл Плющівка, Новогеоргіївка, Шляхове, Одрадне;
Христофорівській територіальній громаді  (Христофорівська сільська рада) у складі сіл Христофорівка в Баштанську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Баштанка.
    
2. Повноваження Баштанської міської ради, Баштанського міського  голови завершуються в день набуття повноважень Баштанською міською радою, обраною Баштанською об’єднаною територіальною громадою.
 
 3. Юридична особа Баштанська міська  рада, яка розміщена в адміністративному центрі Баштанської об’єднаної територіальної громади, є правонаступником прав та обов’язків всіх юридичних осіб сільських рад, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, з дня набуття повноважень Баштанською міською радою, обраною об’єднаною Баштанською територіальною громадою.
 
 4. Баштанська об’єднана територіальна громада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися, з дня набуття повноважень  Баштанською міською радою, обраною Баштанською об’єднаною територіальною громадою.
 
  5. Повноваження, права та обов'язки посадових осіб місцевого самоврядування Баштанської міської ради, а також питання правонаступництва, бюджету, майнові, державної реєстрації, інші організаційні і правові питання, що виникають після утворення  Баштанської об'єднаної територіальної громади вирішуються відповідно до положень статті 8 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".
  
    6. Затвердити наступний план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад:
 
 6.1 У разі прийняття сільськими радами, що увійшли в об'єднання, рішень про добровільне об’єднання територіальних громад, Баштанському міському голові звернутися до  Миколаївської  обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного сільського, селищного, міського голови в установленому законом порядку.
   6.2  Після проведення перших місцевих виборів депутатів міської ради Баштанської об'єднаної територіальної громади та міського голови,  новообраній раді та голові рекомендувати у двомісячний термін розробити Статут Баштанської об'єднаної територіальної  громади з урахуванням  пропозицій, наданих під час обговорення  проекту рішення  «Про добровільне об’єднання  територіальних громад» з подальшим затвердженням Статуту на сесії ради Баштанської об'єднаної територіальної громади.  

 
Міський голова                                        І.В.Рубський

Запрошуємо переглянути публікації на відповідну тематику:

      - Обговорення обєднання громад Баштанщини у колективі Баштанської ЦРЛ


Категорія новин: Самоврядування | Переглянули 812 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: добровільне об'єднання, об'єднання громад, об'єднання громада
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 5
avatar
1
1
Ну нарешті! Крига скресла!
avatar
0
2
До речі у четвер буде стаття (інтерв'ю) з міським головою І. В. Рубським, де основне питання - об'єднання громад.
avatar
0
3
Шановні читачі! Зверніть увагу, що відбулося поновлення новини та відповідно зміни у орієнтовній карті з об'єднаними громадами.
avatar
1
4
Нарешті бачу дієві кроки міськради в питані об’єднання громад. Напевно подіяла і моя стаття «Для кого об’єднання , а для кого піар кампанія» від 24.07.16.. Тепер слово за сільськими громадами, що побажають об’єднатися з нами, міською громадою. Сподіваюсь, що так і буде. Конче потрібно провести вибори по створенню нової територіальної громади і нового міського голови. Дай бог нам знову не зробити помилку.
avatar
1
5
Сільським громадам, які бажають чи їх примушують об'єднуватися, необхідно донести інформацію про діяння міського голови, а то знову переоберуть його на цю посаду. Можливо хтось і не в курсі справи. По собі знаю, що не цікавлюся роботою сільських голів.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

В 90-х роках у Владивостоці, де я мешкав від початку 80-х, нам з соратниками (серед яких був і згаданий тут В.Чорномаз) вдалося відновити випуск газети "Українець на Зеленому Клині". В умовах економічної кризи та політичної нестабільності в Росії ми спромоглися видати лише 5 накладів, яких я навіть жодного разу не міг "упіймати"...

Стаття також була опублікована у районній газеті "Голос Баштанщини"

Я,коли згадую своє дитинство, шкільні роки в ті часи, то деколи і сльози по щоках... . Бо то дійсно було дитинство.

Ось бачиш і знайшли ми багато чого спільного.Ти пишеш, що тебе ніхто не переконає, що ОУН є бандитська організація.Теж саме думаю і я, що ОУН то не є бандитська організація. Тим більше коли познайомився з архівними документами СБУ, щодо Пісківської ОУНівської організації та з музейними матеріалами як в Пісківській школі так і в нашому музею.
...

Але ж шановний! Історію переписують із року в рік. Але як би її не переписували, ніхто мене не переконає, що ОУН то є бандитська організація. Ми зараз не говоримо про "подвиги" радянської вади.

А для того, щоб стверджувати, що Герої Небесної Сотні не мають прямого стосунку до Баштанки, історію вчити не треба. Треба жити в цей...

Є добрий український вислів" Не старайтеся з дураком говорити на рівних в дурості дураку рівних немає"
Для того,щоб говорити про те, яке відношення мають Герої Небесної Сотні чи ,ОУН під час війни,до Баштанки треба хоча б
знати історію рівня 5 класу.
Щодо вулиці Баштанської республіки тут перебор, ця вулиця повина бут...

При чому тут сепаратисти? Як же ви вже дістали сепаратистами. От ти, Гриценко, проживаєш на Грушевій чи якій там вулиці - то і живи. Ти, Токар, на Промисловій животієш -то і живи. А особисто я не хочу жити на вулиці, названій в честь бандитів оунівців чи Героїв Небесної Сотні, які, безперечно є героями, але все-таки до Баштанки жодного прямого відн...

Щодо депутатів, тут діло таке, їх небагато і набереться, а от серед керівництва та працівників здається в любого тикни не промахнеся.

Тепер цим депутатам потрібно поставити на голосування питання про визнання росії-агресором, що і покаже скільки в нову ОТГ затерлося сепаратистів.

Не бачу в їхньому твіттері за 29 травня такого допису https://twitter.com/polandmfa а ви?


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [482]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [500]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [519]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [16]
Куточок споживача у м. Баштанка [38]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [12]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz