Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 28.04.2017, 13:12

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Начальник ГУ ДСНС Максим ......
00:01:55
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
ingylka-36:

novoivanivka-43:

novopavlivka-46:

novooleksandrivka-39:


 
Опитування для Вас
Звідкіля маєте вихід в Інтернет?
Всього відповідей: 200
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
Загрузка...
На головну » 2017 » Березень » 25
Казанківщина про поета Баштанщини
  Адміністрації Баштанка.НЕТ стало відомо, що у березні у Казанківському професійно-аграрному ліцеї учні презентували пізнавально-пошуковий проект: «Нам Казанківщина рідненька у світ поезії могутні крила надала!».
  В рамках проекту вони згадали відомих своїх поетів-земляків, серед яких Павло Глазовий та Дмитро Кремінь. Також у ході освітнього заходу викладач ліцею Наталія Сізоненко познайомила присутніх з поетичною творчістю баштанчанина
(збірка пісень «Життя моє – пісня», збірки віршів «Трояндовий світ», «Найдорожче»)   Віктора Коваленка, який на нашому сайті має свій літературно-музичний блог. На можливе ваше, шановні читачі, запитання щодо того, чому згадано ім’я Віктора Коваленка з м. Баштанка. Справа в тім, що він народився, виріс на казанківській землі. Він продовжує тісні зв’язки з Казанківщиною, що там проживають його матір сестра.
  Дякуємо, що ім’я наших баштанських митців згадали в іншому районі області.

З публікації методиста ліцею Л. Г. Баранюк:
15 березня викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії Сізоненко Наталія Олексіївна презентувала роботу зі здібними учнями ліцею.
  Учні Бондаренко Маргарита, Просенюк Надія та Лосицький Павло представили свій пізнавально-пошуковий проект: «Нам Казанківщина рідненька у світ поезії могутні крила надала!».
  Мета проекту полягала в поглибленні знань про літературу рідного краю, вивченні творів поетів, літературна діяльність яких починалась в нашому степовому краї - шляхом дослідження сучасного поетичного життя земляків; розвитку навиків самостійної індивідуальної та колективної роботи з літературою, вміння цікаво представляти результати творчих досліджень. Забігаючи наперед, слід зазначити, що мета проекту досягнена успішно.
  Про відомі всій Україні імена поетів, ім’я яких пов’язані з рідною Казанківщиною, повідомили виконавці учнівського проекту та через презентацію показали воістину історичні фотографії Павла Глазового – патріарха українського гумору, який побував на Казанківщині у свій ювілейний день народження.
  Також учні мали можливість через відео побачити та почути голос самого корифея українського гумору, на честь якого на Казанківщині започаткований Всеукраїнський конкурс гумористів імені Павла Глазового. На ч/б фото є П.П.Глазовий разом з директором ліцею В.Г.Дорошенко
  Про Дмитра Креміня, поетична зірка якого зійшла над Казанківщиною, є лауреатом Державної премії імені Шевченка. Учні також більше дізналися про його творчість, переглядаючи фотографії та відеоролики.
  З самобутніми поетами-земляками Віктором Коваленком, Антоніною Барченко присутні учні познайомилися, переглядаючи відео кліпи, а більше про них вони зможуть дізнатися через мережу Інтернет, де митці мають свої блоги. Про це повідомили автори учнівського проекту.
  Наталія Олексіївна гармонійно доповнила учнів, які працювали над проектом, не оминувши «срібних дзвіночків» ліцею Гнедко Тетяну та Чолак Наталку, які писали чудові вірші про навчання, друзів, педагогічних працівників, своїх рідних, про захоплення й кохання, природу і саме життя. Також Сізоненко Н.О. повідомила, що творчість дівчат помітила методист ліцею Баранюк Л.Г., яка допомогла дівчатам випустити перші свої поетичні збірки ще у 2014 році та поетичну збірочку Гнедко Тетяни розмістила на сайті ліцею під рубрикою «Творчі напрацювання учнів».
  Наталія Олексіївна також прочитала вірші однокласника - поета, композитора, співака - Віктора Коваленка з поетичної збірки «Життя моє – пісня», а також свої особисті, один з яких присвятила сину Олексію.
  «По-різному складається доля кожного з вас. Та куди б не повела вас життєва дорога, ми повинні пам’ятати, що у вас є рідна домівка, батьківська хата, мамина пісня. Є свій край, що зветься Україною. Є рідна земля, що так пахне чебрецем, барвінком і м’ятою. І ми це повинні вивчати та пам’ятати. Тож читайте літературу рідного краю»! – такими словами закінчився позаурочний відкритий захід, але ще довго не вщухало обговорення та гарні відгуки про учнів Бондаренко Маргариту, Просенюк Надію, Лосицького Павла та викладача Сізоненко Н.О., які подарували присутнім чудові поетичні миті.

 


Категорія новин: Культура | Переглянули 619 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: аграрний ліцей, Віктор Коваленко, Казанківський аграрний ліцей
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Яка тут іновація? Як раніше знімали учнів з уроків на заходи так і зараз. Невже непроведення уроків, адже 28 квітні це пятниця і в школах повинні бути заняння, дасть кращі ...результати та ефективність"?. Ось , щоб міська рада дала тепло в холодні класи, щоб уроки проходили по 45 хв. а не по 30 хв. тому що холодно. То це б дійсно були б перева...

https://www.youtube.com/watch?v=7qWDckvlFp0

З транзитним транспортом більш-менш зрозуміло. Буде встановлено та оновлено заборонні знаки, а далі - робота патрульних служб. Та немало бачу в місті великовагового транспорту, що знаходиться у власності місцевих жителів. Машини відстоюються прямо на вулицях, під заборами. Під дію заборонного знаку вони не підпадають. Тому дороги таки потрібно ремо...

Приємно відзначати, що цих латок на вечір цього дня вже не було! up Дякую за оперативність.
Цікаво, чи багато ще доріг у Баштанці цими днями відремонтовано? Хто знає - напишіть.

З ким співпрацюєте і хто підтримує вас?
Таке питання не раз задавали баштанчани, які користуються соціальними мережами у Інтернеті, де розміщується інформація про акцію "Чиста зона". Відповідаємо, що нас підтримують, крім жителів міста і району, багато трудових колективів та їх керівники.

Для прикладу. Напередодні пров...

... хоча бачу у центрі міста по вулиці Ювілейній активно підприємці розбудовуються. Думаю це всім зелене світло, чи знову обраним?

Актуально і по цей час. Думаю розділять з вами ваші думки й інші підприємці, які раніше хотіли розбудувати приміщення, а їм замість сприяння розвиткові бізнесу вказали на двері (в кращому випадку)...

В.М... "Головне питання наради - встановлення у м. Баштанка обмежувальних знаків для великовагового транспорту." , а не дороги ремонтуватимуть. Тому проблеми в нас тіж і залишаються це дороги і дураки.

СПАСИБО ТЕБЕ ВИКТОР ЗА МНОГОГРАННЫЙ+ФИЛОСОФСКИЙ ПОДХОД К СУЕТНОЙ НАШЕЙ ЖИЗНИ !!! cry :'( cry .

Коментарі до відео, опубліковане у соціальній мережі "Фейсбук":...


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

        Яндекс.Метрика      
РОЗДІЛИ НОВИН
Суспільство [567]
Культура [190]
Події, свята [656]
Освіта, медицина [477]
Надзвичайно [499]
Інформування [508]
Спорт [203]
Історія [25]
Політика [151]
Економіка [60]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [15]
Куточок споживача у м. Баштанка [32]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [323]
Україна: суспільство [883]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [340]
Православним християнам [120]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [35]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz