Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 24.11.2017, 15:59

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Командно-штабні навчання ......
00:02:07
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Вітання ветеранів з Днем визволення району:

-4:

Покладання квітів:

Конкурс "А я - україночка":


 
Опитування для Вас
Де Ви працюєте?
Всього відповідей: 291
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
Загрузка...
На головну » 2016 » Лютий » 25
Меморандум про відкриття відділення гемодіалізу в Баштанці - одна з головних подій медичної галузі Миколаївщини (+ відео)
Меморандум про відкриття відділення гемодіалізу в Баштанці

  Підписання меморандуму про відкриття відділення гемодіалізу в Баштанці - одна з головних подій медичної галузі Миколаївщини за минулий рік. Про це повідомила 19 лютого начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста.

Запрошуємо переглянути:

Повністю про захід:
  19 лютого в конференц-залі обласної лікарні відбулась колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації за підсумками роботи галузі у 2015 році під головуванням начальника УОЗ ОДА Маргарити Капусти, за участю членів колегії, головних та обласних фахівців управління охорони здоров’я облдержадміністрації, заступника начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Віктора Фаюка, головних лікарів закладів охорони здоров’я м. Миколаєва та області (центральні районні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, Первомайська ЦМБЛ, начальник СМСЧ № 2 м. Южноукраїнська), головного Державного санітарного лікаря.

  На початку колегії представлено обласних позаштатних спеціалістів - епідеміолога та дитячого анестезіолога.
Під час колегії присутні заслухали доповідь начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарити Капусти «Перспективи підвищення якості надання медичних послуг в умовах реформування галузі у 2016 році».

  У 2015 році роботу медичної галузі було спрямовано на підвищення якості та доступності медичної допомоги, забезпечення населення якісною, доступною та своєчасною невідкладною медичною допомогою.
У Миколаївській області працюють 22 обласних, 26 міських закладів, 19 центральних районних лікарень, 28 центрів первинної медико-санітарної допомоги, до складу яких, як структурні підрозділи, входять 218 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та 381 ФАП, 2 медичних коледжі, 2 дитячих санаторії та будинок дитини.
  В галузі охорони здоров’я працюють 3460 лікарів та 8711 середніх медичних працівників. З початку 2015 року забезпечено житлом 27 медичних працівників (17 лікарів та 10 середніх медпрацівників).
Серед важливих досягнень та надбань Маргарита Олександрівна відзначила і підписання Меморандуму про відкриття відділення гемодіалізу в Баштанці, яке відбулось 27 січня вже 2016 року.
Минулого року за рахунок бюджетних коштів та позабюджетних надходжень, благодійної допомоги значно зміцнено матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я:

- в обласному онкологічному диспансері відкрито урологічне відділення, отримано обладнаний автомобіль для виїзних прийомів та консультації громадян в районах області;
- в обласній дитячій лікарні встановлено систему відеоспостереження, для операційного блоку та ЛОР-відділення передано два повітряні стерилізатори ГП-80;
- у Жовтневій ЦРЛ, Березнегуватській ЦРЛ, Миколаївській ЦРЛ та обласному тубдиспансері запущено котельні на альтернативному паливі;
- в обласній лікарні відкрито оновлений центр реанімації та інтенсивної терапії на 10 ліжок. Придбано томограф комп’ютерний Somatom Scope вартістю 6 млн. 287 тис. грн. Відкрито симуляційний тренінговий центр для акушер-гінекологів та анестезіологів-реаніматологів, де за станом на 01.01.2016 року пройшли навчання 74 медичних працівника;
- обласна офтальмологічна лікарня отримала офтальмологічний набір HELNE і мікропризмові елементи Френеля для лікування дітей з вадами зору;
- СМСЧ №2 м. Южноукраїнську придбано новий флюорографічний комплекс, тощо.

  Про епідеміологічну ситуацію з грипу та ГРВІ в області в епідсезон 2015-2016 років доповів головний Державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко.

  Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Кравцова в своєму виступі висвітлила питання народжуваності, профілактичної роботи щодо малюкової та материнської смертності.

  Так, за останніми даними, показник малюкової смертності на тисячу народжених живими за 11 місяців 2015 року зменшився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року з 7,29 до 5,91.
Народжуваність становить 10,0 на 1000 населення (2014 рік – 11,2), загальна смертність – 15,3 на 1000 населення (2014 рік – 15,2), природний приріст населення зберігає від’ємний характер, і складає (-5,3) (2014 рік – (-4,0).
  З доповідями також виступили обласний терапевт Тетяна Михайлова, провідний юрисконсульт обласного центру здоров’я Наталя Новікова, провідний спеціаліст загального відділу управління охорони здоров’я облдержадміністрації Леся Поштаренко та головні лікарі Березанської і Новобузької центральних районних лікарень Василь Гайдаржи і Володимир Павлюк.
  Серед іншого, присутні заслухали доповідь головного лікаря обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Оксани Черненко.

Вона проаналізувала роботу з питання профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу в минулому році. Так, показник захворюваності на 100 тисяч населення за 2015 рік зменшився і склав 74,2 проти 93,0 за 2014 рік. У минулому році проведено 99963 скринінгових обстеження (2014 рік - 94345). Обстеженнями на ВІЛ охоплено – 8,6%.
Обласний позаштатний дитячий фтизіатр Світлана Стригуль поінформувала учасників колегії щодо роботи фтизіатричної служби області.

Захворюваність на туберкульоз знизилась і склала 69,0 на 100 тисяч населення проти 71,8 за 2014 рік. Смертність від туберкульозу також знизилась і склала 9,7 на 100 тисяч населення проти 11,4 за 2014 рік.
Щодо бюджету галузі охорони здоров’я виступила з доповіддю начальник планово-фінансового відділу, головний бухгалтер УОЗ ОДА Любов Савчук.

За даними, які було озвучено під час доповіді, у 2015 році на галузь «Охорона здоров’я» області заплановано 1450,303 млн. грн., профінансовано 1379,050 млн. грн., що на 208,453 млн. грн., або на 17,81% більше ніж у 2014 році (1170,597 млн. грн.).
В розрахунку на 1 мешканця в цілому по області в 2015 році виділено 1190,68 грн., що більше ніж профінансовано у 2014 році на 151,08 грн. або на 14,53% (2014рік – 1039,6 грн.).
Фактичні витрати на забезпечення 1 ліжко-дня по медикаментах за 2015 рік склали в цілому по області - 24,12 грн., (за 2014 рік – 18,37 грн. (+31,30%)). Фактичні витрати на харчування у розрахунку на 1 ліжко-день за 2015 рік склали в цілому по області - 16,51 грн., (за 2014 рік – 13,83 грн., (+19,38%)).   
Заслухавши доповіді фахівців та підводячи підсумки, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста відзначила, що підсумки роботи у 2015 році підтверджують: завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе суттєве поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості. Вона підкреслила, що депутатський корпус має розуміти важливість завдань, які виконує медицина та складності фінансування, з якими стикається медична галузь та висловила сподівання, що з боку влади і робитиметься все можливе задля достатнього фінансування медичної галузі Миколаївщини. 
Джерело: http://oblzdrav.mk.gov.ua/index.php/golovna/novini/5824-kolegiya-upravlinnya-okhoroni-zdorov-ya-oblderzhadministratsiji-za-pidsumkami-roboti
Категорія новин: Інформування | Переглянули 563 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: гемодіаліз в Баштанці, Маргарита Капуста, відділення гемодіалізу, колегія охорони здоров'я
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz