Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 23.11.2017, 21:23

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Флеш моб в Николаеве в че......
00:03:14
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
З 8 березня!:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Баштанська філія ВАТ ЕК “Миколаївобленерго”:

Відкриття офісу Партії регіонів:


 
Опитування для Вас
Ви відвідуєте подібні сайти?
Всього відповідей: 137
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Квітень » 13
Необхідність завершення процесу об’єднання територіальних громад Баштанського району в найкоротші терміни


  11 квітня відбулося чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Баштанського району.

  На початку засідання перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, співголова робочої групи Олександр Славінський повідомив на необхідності завершення процесу об’єднання територіальних громад в найкоротші терміни (до 1 серпня), що дасть можливість розраховувати на державну фінансову підтримку новоствореної громади вже у 2017 році.

Запрошуємо переглянути:

- Чи буде Баштанка центром об'єднаних районів на Миколаївщині (2016)?
- Виступ від Баштанської міської ради щодо об'єднання громад - децентралізації (відео, 2015);
- Виступ учасника ініціативної групи з села Новоолександрівка щодо об'єднання громад (відео, 2015).

  Задля вивчення позитивного досвіду існування об’єднаних територіальних громад вирішено виїхати до Одеської області, де нещодавно утворено Балтську об’єднану територіальну громаду. У поїздці обов’язково повинні взяти участь журналісти районної газети "Голос Баштанщини" для правдивого та неупередженого донесення побаченого жителям Баштанського району. Подорож запропоновано здійснити до кінця квітня цього року.

  Анатолій Петров, голова районної ради, співголова робочої групи запропонував після поїздки до Балти провести засідання "за круглим столом" для депутатів районної, міської та сільських рад, членів ініціативних груп населених пунктів, фахівців Офісу реформ при Миколаївській облдержадміністрації та представників територіальних громад району з метою обговорення нагальних проблем процесу об’єднання в Баштанському районі.

  На завершення Олександр Дмитрович підвів підсумки засідання: "Все йде до того, що поодинці ми не виживемо, майбутнє - за об’єднанням". - Держава нам дає можливість і тому ми не повинні нею знехтувати, щоб потім про це не довелося жалкувати. Все в наших руках, - зазначив очільник району.

Джерело: http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/news/?id=26712
Категорія новин: Суспільство | Переглянули 1153 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: громади Баштанського району, засідання робочої групи, обєднання громад
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 13
avatar
0
1
...Славінський повідомив на необхідності завершення процесу об’єднання територіальних громад в найкоротші терміни (до 1 серпня), що дасть можливість розраховувати на державну фінансову підтримку новоствореної громади вже у 2017 році.
А якщо громада не захоче об’єднуватися? Тоді така громада фактично позбавляється державної фінансової підтримки. Оце вам і вся добровільність.
avatar
0
2
Бачу, що виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Славінський О.Д., вже став співголовою робочої групи з підтримки та впровадження заходів добровільного об’єднання територіальних громад у нашому районі. Питання тільки в тому, що територіальні громади не бажають об’єднуватися в одну об’єднану громаду. Не тільки я такої думки. Сьогодні діючий склад районної ради також не підтримує однієї громади. Ще раз наголошую, що лозунг один район-одна громада, це ніщо інше, як знищення сільських рад. При призначені мене головою райдержадміністрації, я не візьму до себе в заступники Славінського О.Д., із-за його позиції хибного бачення процесів децентралізації в районі. Даю інформацію впевнено, бо маю на це відповідну підтримку у своїх висловлюваннях.
avatar
0
4
Знаю, що курс РДА на об'єднання в одну громаду не забороняє право на об'єднання інших громад. Тільки от від них вже майже рік як жодних реальних дій у цьому напрямку. Якщо громади (наприклад, Привільне) об'єднаються з іншими, звісно, що ніхто вже не буде вести розмови за одну...
avatar
1
3
Робочій групі не потрібно попусту гаяти час в переконані об’єднуватися в одну громаду. Необхідно негайно почати вести роботу по об’єднанню громад на форматі 3-5(в процесі з’ясується) територіальних громад. Цей формат повністю відповідає діючому закону. Робота в такому форматі піде швидко і громади підуть охоче на співпрацю, а головне це буде зрозуміло всім, що це робиться для людини. Тільки таким шляхом можна до 1 серпня успішно провести об’єднання громад в нашому районі. Все інше це вже не добровільне об’єднання громад.
avatar
0
5
Для депутатів районна рада та РДА планує провести засідання "круглого столу", у ході якого розповісти про плани щодо об'єднання громад.
Крім того, на апаратних нарадах при голові РДА на наступному тижні планується навчальна поїздка до громад (в Одеській області), які вже не просто об'єдналися (як Куцурубська на Миколаївщині), а мають певні напрацювання у бюджетному та інших питаннях. Склад делегації ще остаточно не сформований...
avatar
0
6
Відповідно до статті 5 Закону «Про добровільне обєднання Громад»
РДА ніякого відношення до добровільного об’єднання територіальних громад немає.
Крім цього є Перспективному плані обєднання громад Миколаївської області є три громади Баштанська, Привільненська і Марївська. Відповідно до Закону є жорстока прив’язка переводу об’єднаної територіальної громади в категорію адміністративно-територіальних одиниць, з якими держава встановлює прямі міжбюджетні відносини лише за умови, що об’єднались усі передбачені Перспективним планом територіальні громади. Тому аж ніяк неможе бути лише одна громада,а лише три і не на одну більше не на одну менше.
avatar
0
7
Валентине Трохимовичу, здається вже внесено зміни до перспективного плану об'єднання громад. Зміни вже й область давно надіслані...
avatar
0
8
Стаття 9, п.2 вказаного закону говорить: «Організаційну підтримку та інформаційно-просвітницьке сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад забезпечують місцеві державні адміністрації». Наголошую, якщо РДА разом з райрадою будуть в цьому обоюдні, і діяти у відповідності з прийнятим раніше перспективним планом, то толк буде швидшим. А так маємо узгоджений план на 3 громади, а інформаційно-просвітницька і організаційна робота проводиться з наміром створити одну. Вкидається інформація про внесення кимось змін до плану. Я про це чув, але хочу знати хто це зробив, чиї пропозиції, і коли. Ніхто не може відповісти публічно. Якийсь повний абсурд, або саботаж.
avatar
0
9
До речі, якщо необхідна уточнена інформація щодо перспективного плану, від ГО можете подати інформаційний запит до РДА чи райради. А можливо щоб не розводити бюрократію, буде достатньо телефонного дзвінка до приймальні та відповіді спеціаліста з даного питання
avatar
0
10
В.М. зробіть послугу і ознайомте будь ласка наших читачів інформацією щодо факту зміни кількості( з трьох до однієї) територіальних громад у нашому районі. Це дуже суттєве питання до вказаної публікації. Коли і ким були внесені такі зміни до рішення облради про зміну перспективного плану. Якщо внесли зміни за пропозицією офісу реформ це ганьба, а якщо вніс хтось інший, то громада району повинна знати цю особу, або ініціативну групу. Якщо Вам не скажуть, то я тоді зроблю запит в Облраду. Коли я був радником, то все було тільки в пропозиціях тоді діючого голови Сидорики О.А. (я йому радив не робити цього).
avatar
0
11
Ось з публікації на сайті Миколаївської ОДА: "Питання об’єднання громад Баштанського району розглянули 3 березня під час наради під головування заступника голови ОДА В’ячеслава Боня.
Нагадаємо, що відповідно до схваленого перспективного Плану передбачалось створення 3 територіальних громад Баштанського району. Після чого, було проведено ряд консультацій та внесено пропозицію щодо удосконалення перспективного плану та створення однієї громади на базі Баштанського району.
Лінк на повну статтю: http://bashtanka.net/news....04-7351 (там є посилання на сайт ОДА)
... Обговорили і питання приєднання до Баштанської об’єднаної громади Шевченковської сільської ради Новобузького району.
avatar
0
12
... думаю офіційного запиту вже не треба.
avatar
0
13
Так, рішення сесії облради ще не було про зміни до перспективного плану за одну громаду, і не буде. Ми вже провели консультації і з’ясували, що Привільненська територіальна громада стовідсотково бажає бути самостійною і це правильно. Ми разом із сільськими громадами направляємо листи до облради щоб не допустити будь яких змін до перспективного плану.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz