Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 11.12.2017, 12:23

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Змагання на кубок Кучерев......
00:21:22
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
-8:

Фотография 1:

-7:

Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:


 
Опитування для Вас
Де Ви проживаєте?
Всього відповідей: 400
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Березень » 24
Обговорення проблемного питання щодо місця встановлення пам'ятника Героям Небесної Сотні

Самойленко, Гасиліна На офіційному Інтернет-сайті районної газети "Голос Баштанщини" від жителів м. Баштанка Я. М. Самойленко та Н. В. Гасиліної опубліковано два листа-відгуки на статті громадських організацій (№21-22 від 12.03.2016; №14 від 18.02.2016) щодо визначення  місця  встановлення  пам’ятника  Героям  Небесної  Сотні. 

  Редакція газети повідомила, що дане обговорення (яке може бути безкінечним) на шпальтах «Голосу Баштанщини» вже завершено, але продовжується у мережі Інтернет.
  Ознайомитися з їхніми листами ви можете на офіційному сайті «Голосу Баштанщини» та на Баштанка.НЕТ.
  Також на Баштанка.НЕТ до даного обговорення можна долучитися усім бажаючим жителям нашого міста та району. У разі неможливості власноруч опублікувати вашого листа з власною думкою щодо даної проблемної тематики, Баштанка.НЕТ зробить це за вас. Від вас необхідно лише надіслати відповідний лист на електронну пошту vagonta@gmail.com.

Запрошуємо переглянути:

Правда та справедливість перш за все
  Прочитавши в районній газеті «Голос Баштанщини» колективну статтю депутатів міськради, громадських організацій міста, хочу висловити свою думку. На першу думку, пачаток вирішення справи ішов по закону та справедливості. Відбувся круглий стіл; прийнято рішення сесії; ініціатива громадських організацій, що були разом з Героями Небесної Сотні на Євромайдані; освячено місце встановлення пам’ятного знаку на "зеленій зоні" біля Будинку культури. Мета ініціаторів вибору місця полягала в тому, щоб пам’ятний знак надихав сотням прохожих крізь нього баштанчан надію і віру в перемогу, добра над злом, правди над неправдою та несправедливістю, в розбудову сильної правової незалежної вільної України, щоб не стирались з пам’яті заповітні слова великого Кобзаря «Борітеся, поборете, Вам Бог помагає!». Та сталося не так, як гадалося. Раптом голоси розділилися, появилася "більшість громади, перш за все", а справедливість пропала. Де дівається логіка мислення, коли комусь дуже потрібно перехватити ініціативу в свої руки?
  Дуже часто розділяються голоси громади міста. Одні йдуть на Євромайдан захищати потоптані права владою бути вільною людиною, мати право на Європейський вибір. Другі йдуть на Антимайдан захищати владу, яка вибрала повний поворот в обійми Росії, що привело до анексії Криму і війни в Донбасі. І сьогодні одні виборюють волю та незалежність України на війні, інші веселяться в нічних клубах та барах. Нажаль, вони складають меншість, а право голосу за більшістю, чому? Чому викликала такий шквал критики інформація В. Токаря ГО  «Майдан Баштанщини» про те, що міська рада не чує громаду міста". Чує ту саму «більшість» не враховуючи справедливості.
  Прикро, що депутати міської ради, яким дана довіра громади міста на виборах намагаються тиском впливати на незалежну громадську організацію, вказуючи на те чим їй потрібно займатися, натякаючи на кабінет №5 міської ради. А обіцянками, та піаром більше всього займаються шановні народні депутати всіх рівнів, про це свідчить рівень життя українського суспільства в цілому.
  На мою думку, якщо врахувати логіку і справедливість місця вибору та встановлення пам’ятного знаку за тими, хто разом з ними відстоював правду на Євромайдані.
Я. САМОЙЛЕНКО
м. Баштанка
 
* * *
  Від редакції ГБ: Я. М. Самойленко стурбована тим, що громадськість та міська рада не можуть дійти згоди у питанні місця встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні та пропонує міській владі провести спільну зустріч з керівниками всіх громадських організацій та політичних партій, аби вирішити дану проблему.
 


Возьмёмся за руки, друзья,
Чтоб не пропасть поодиночке
(Б. Окуджава)
  
  Отримавши 12 березня «Голос Баштанщини», перечитала декілька разів статтю «Думка більшості громади перш за все». Може це і дивно, але на душі потеплішало і стало дуже приємно, що в нас є такі небайдужі депутати, керівники, патріоти свого району, міста, які прислухаються і чують думку громади.
  У цей тяжкий і неспокійний для нас час, ми повинні більш відповідальніше ставитися до всього, що відбувається в нашій Україні, місті, районі.
 Чого ми ставши такими черствими намагаємося образити когось, закривши очі на свої помилки. Згадайте скільки гріхів залишилось позаду? Скільком людям зроблено боляче? А таких у вашому ГО «Майдан Баштанщини» достатньо.
  Не ганьбіть тих кому довірили люди. Перш ніж оцінювати роботу керівників району, міста, спитайте в людей чи згодні вони з вашими забаганками.
  Мені, як корінній баштанці, дуже боляче дивитись на те, що постійні колотнечі «патріотів» не дають виконувати свої обов’язки керівникам району, міста. Хочу запитати у вас, з ким ви погоджували коли  з квітника зробили кладовище? Більшість баштанчан дуже невдоволені. І це можна підтвердити. Чому з площі де завжди буяли квіти, хочемо зробити кладовище?
  Та почуйте ви людей, ви ж їх не чуєте. Ви ж не почули людей і тоді, коли зробили шоу, зібравши купу не контролюючих себе людей, що відбувається, і що вони роблять, коли  зіштовхнули пам’ятник Леніну. І це ви примусово з погрозами та матами, примусили міську владу. Хочете керувати, а ви запитали чи хочемо цього ми – громада міста, району. Вже керували - знаємо.
Проявіть свій патріотизм на ділах, щоб це оцінила громада міста, району. Схаменіться! Дайте спокійно працювати депутатам, керівникам міста, району. Пройдіться по вулицях міста, я вже не говорю про район і почуєте думку громади.
Н. ГАСИЛІНА,
голова ветеранської організації мікрорайону «Агропромтехніка»
Джерело: http://gazeta-bashtanka.blogspot.com/2016/03/blog-post.html
Категорія новин: Суспільство | Переглянули 1148 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: Самойленко, Гасиліна, обговорення, встановлення памятника
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 1
avatar
1
1
Правильно, сколько людей - столько и мнений. Пусть проведут честный соцопрос (с представителями с обеих сторон) жителей города, где они хотят видеть это памятник и тогда все будет ясно! Побыстрее уже бы начали строить, а то эта дискуссия уже мягко говоря достала!

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Пропоную перевірити свої пізнання в Біблії.

Статистика з "Типової Баштанки":
Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [25]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Зараз переглядають сайт:
bashtuvm
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz