Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 23.11.2017, 21:26

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

05.01.2013 Рятувальники л......
00:06:39
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:

Покладання квітів:

Баштанський РВ УМВС:

Конкурс "А я - україночка":


 
Опитування для Вас
Ваша стать
Всього відповідей: 168
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Лютий » 7
Опорні школи в Баштанському районі зможуть отримувати від 3 мільйонів гривень!


 
Опорні школи, що створюватимуться у регіонах, будуть отримувати гранти від 3 до 5 млн гривень, які мають бути витрачені на шкільні автобуси, лабораторії, енергозберігаючі технології та навчання вчителів. Про це в інтерв’ю Громадському радіо розповів заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

Він також розповів про модель створення опорних шкіл у регіонах, реалізація якої запланована в рамках децентралізації.

"В Україні сьогодні відбувається процес децентралізації. Ми вже давно говорили про освітні округи. Те, що раніше було освітнім округом, зараз є об’єднаною територіальною громадою. Ці громади є різної величини. Йдеться передусім про сільську місцевість. Ми вибираємо певну школу, даємо їй певні критерії, а школи, що є навколо неї, стають її філіями. Призначається один директор. Для цього у нас існують інвестиційні програми, які допоможуть створити хорошу матеріальну базу. В бюджеті цього року закладено 200 мільйонів гривень для інвестування пілотних опорних шкіл", - повідомив Хобзей.

Читайте також:

Він нагадав, що початкова школа має бути наближена до місця проживання дітей, а учні інших класів зможуть їздити до місця навчання автобусами.

"Учні 5-х класів і вище зможуть їздити у школи шкільними автобусами. Ми хочемо давати грант тим школам, які подадуть кращий проект розбудови шкільної системи у своєму районі. Сума складатиме від 3 до 5 мільйонів гривень на одну школу. Ці кошти мають бути витрачені на шкільні автобуси, лабораторії, енергозберігаючі технології, навчання вчителів", - каже заступник міністра.

За його словами, таких навчальних закладів у області буде від 3 до 5, а рішення про місце впровадження опорних шкіл будуть приймати територіальні громади.

"Це може бути невелике містечко. Але за нашими вимогами мінімальна кількість учнів у головній школі має складати не менше 360 осіб", - зазначив Павло Хобзей.

"Завдання Міністерства освіти — виставляти певні рамки в цьому процесі. Конкурс щодо цього буде відбуватися на рівні області. Виграє конкурс той, хто подасть найкращий план. Але ініціатива має йти знизу", - зазначив заступник міністра освіти.
Джерело: http://osvita.ua/school/reform/49869/
Категорія новин: Україна: к-ра, мед., освіта, спорт | Переглянули 1088 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: оптимізація шкіл, опорні школи, реформа освіти, децентралізація
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 5
avatar
1
1
Здається ще 4-6 місяців тому на одній з апаратних нарад голова районної ради Анатолій Петров розповідав про проект освітньої реформи, зокрема про світні округи. Для прикладу в Баштанському районі буде створено 3-4 освітні округи, тобто центральні школи, до яких будуть з'їжджатися старшокласники з інших шкіл/сіл. Ці школи будуть набагато краще оснащені матеріально, і кадрами, звісно. Ось приблизно так.
А цю ідею, як бачите, в Уряді не полишили і тепер активно будуть підтримувати фінансово. Принаймні це чуємо з уст заступника міністра освіти.
avatar
1
2
Якщо ви уважно читаєте новини на Баштанка.НЕТ, то пам'ятаєте, що нещодавно публікувався матеріал про те, як на об'єднані громади виділятимуться чималі кошти. Ось таким чином, тобто пряником, wink влада намагається привернути громадськість до необхідності об'єднання територіальних громад, а також і до утворення освітніх округів.
avatar
1
3
Ось виписка газети "Соціально-економічний портрет Баштанського району на 01.01.2014 року";" Відділ освіти, молоді і спорту РДА спрямовує роботу на створення освітніх кластерів, які вже сьогодні працюють у селах Єрмолівка, Костичі, Новосергіївка, Леніне. До їх складу ввійшли ДНЗ, школи, ФАПи, сільські бібліотеки. В районі функціонує 6 освітніх округів: Баштанський, Привільненський, Доброкриничанський, Новоєгорівський, Інгульський, Христофорівський. У межах існуючих округів створено умови для всебічного розвитку особистості та здійснення учнями системної самоосвітньої діяльності". МИ вже стільки понастворювали, що навіть незнаємо що в нас є.Мабуть вже настав час поодрубувать руки цим "створювачам" які тільки нищать школи своїми бредовими ідеями.
avatar
1
4
Бачите, так Уряд ще й заохочує їх створення. Фінансово. Настільки зрозумів, що існуючі кластери це не те, що буде за відповідною реформою. Не певен.
"Мабуть вже настав час поодрубувать руки цим "створювачам" які тільки нищать школи своїми бредовими ідеями" - цілком підтримую. І руки відбивати треба на усіх рівнях, з міністерського.
avatar
1
5
Воно то так. Тільки бачите урядове "заохочення " відбувається ніби то з якоїсь іншої планети.Створили округи в 2014 році.Є сумнівм, що фінансування буде в 2016.Згодний, що руки повідбивати потрібно не тільки уряду, а і тим хто тупо виконував їх дурню.Щодо клайстерів, якщо на мене, то на даний час це найкраще що видумали.Все таке співпраця школи, медичного закладу, клубів, бібліотек до поганого не приведе.Слово, правда, якесь цікаве видумали,"клайстери" є ж непогане наше -співпраця.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz