Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 23.11.2017, 21:19

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Нарада напередодні Дня Пе......
00:09:15
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
З 8 березня!:

_-42:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:


 
Опитування для Вас
Де Ви працюєте?
Всього відповідей: 291
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Лютий » 25
Порядок надання земельних ділянок учасникам АТО


  22 лютого голова райдержадміністрації Олег Сидорика за участі керівника Центру допомоги учасникам АТО в Баштанському районі, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ніни Якимчук провів семінар-нараду з питання отримання учасниками АТО земельних ділянок.

Запрошуємо переглянути:

  В семінарі взяли участь в.о.начальника районного відділу Держгеокадастру Зінаїда Стасюкевич, голова районної громадської організації учасників АТО, голова Ради ветеранів при райдержадміністрації Анатолій Олійник, голова Ради волонтерів при райдержадміністрації, депутат районної ради Олександр Береговий, головний спеціаліст відділу забезпечення райвіськкомату Валерій Бородьонок.

  Відкриваючи семінар-нараду, Олег Анатолійович зазначив на важливості питання видачі земельних ділянок нашим Героям, що брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході нашої країни: "Держава піклується про своїх захисників, тому ми на місцевому рівні повинні зробити все для найкоротшого отримання нашими хлопцями земельних наділів".

  Зінаїда Іванівна, в свою чергу, ознайомила присутніх із Порядком надання земельних ділянок учасникам АТО. Повідомивши про те, що саме Миколаївщина є учасником пілотного проекту з цього питання, запевнила, що учасники АТО Баштанщини мають нагоду оформити всі необхідні документи в найкоротші строки.

  Керівник відділу Держгеокадастру відповіла на всі питання, що турбували присутніх та запросила голову громадської організації учасників АТО безпосередньо звертатися до неї задля вирішення будь-яких земельних питань.

 
ПРО ПОРЯДОК НАДАННЯ  ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО
  Надання  у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки за відповідним цільовим призначенням та надав документ, що посвідчує його  участь в антитерористичній операції.
  Необхідно відмітити, що відповідно до пункту 14 статті 12 Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, зокрема, такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва, городництва.
  Відповідно до окремого доручення Голови Держземагентства  України від 01.07.2014 №349/3-14-0.1 щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО та сімей загиблих в АТО, які ще не скористалися правом безкоштовної приватизації землі, зазначені особи мають першочергову можливість отримати у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва та для ведення особистого селянського господарства
  Учасники АТО можуть отримувати ділянки із земель державної власності (в межах областей) або комунальної власності у межах населених пунктів) у таких розмірах:
  * для ведення особистого селянського господарства – до 2 га;
  * для ведення садівництва – до 0,12 га;
 * для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) – до 0,25 га в селах, до 0,15 га – в селищах і до 0,10 га – в містах;
 
  Для безоплатного отримання земельної ділянки військовослужбовцю  або його представнику, за дорученям,  необхідно звернутися безпосередньо до Головного управління Держгеокадастру  у відповідній області за місцем проживання із заявою (Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області).
  При собі заявнику потрібно мати:
– заяву довільної форми (у ньому визначається розміри і цільове призначення ділянки);
– додаток: графічні матеріали, в яких вказується бажане місце розташування ділянки.
– погодження землекористувача – подається тільки у випадках, якщо дана ділянка знаходиться в користуванні іншої особи;
– документ, що підтверджує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ і т.д.).
– належним чином завірені копія 1, 2, 11 сторінок паспорту громадянина України («згідно з оригіналом, дата і підпис особи, що завіряла копію паспорту);
–  належним чином  завірена копія ідентифікаційного коду фізичної особи – платника податку;
  Після отримання необхідного пакету документів відповідний орган протягом строку не більше одного місяця розглядає клопотання і надає дозвіл або відмову на розробку проекту землеустрою. Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки здійснюється за замовленням громадян суб’єктами господарювання, які є виконавцями робіт із землеустрою відповідно до закону, у строки, що обумовлюються угодою сторін.
  Після розробки проект землеустрою погоджується з місцевим управлінням земельних ресурсів (за місцезнаходженням ділянки). Погоджений проект землеустрою направляється відповідному органу виконавчої влади або місцевого самоврядування (якому до
 цього прямував пакет документів для отримання ділянки), який протягом строку не більше ніж 2 тижні з дня одержання проекту (а якщо необхідно провести обов’язковий землевпорядну експертизу – після отримання позитивного висновку такої експертизи) приймає рішення про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність.
  Повідомляємо, що на офіційному Інтернет – сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області (http://mkzem.net.ua/)  є вся актуальна інформація для учасників АТО. У відметах з правого боку головної сторінки веб-сайту під назвами «Земельні ділянки учасникам АТО» (міститься покрокова схема для отримання земельної ділянки), а також віджеті під назвою «Альбом-атлас зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО» (документ, де містяться дані по кожному району і кожній сільській раді). У випадку з Альбомом – атласом, необхідно перейти на вказане посилання, обрати функцію «Скачать», при випливанні діалогового  вікна з проханням зареєструватися на сайті, обрати опцію «Нет, спасибо, продовжити просмотр» та завантажити прямим завантаженням  Альбом-атлас. Файл об’ємний, тому завантаження займе деякий час.
  Цей Альбом-атлас постійно оновлюється на сайті Головного управління, тому інформація є актуальною.

 
 
Відділ Держгеокадастру
у Баштанському районі
Миколаївської області
Джерело: http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/news/?id=25146
Категорія новин: Виконавча влада | Переглянули 2016 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: Валерій Бородьонок, земля учасникам АТО, нарада в райдержадміністрації, Зінаїда Стасюкевич, учасники АТО, земельні ділянки
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz