Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 24.11.2017, 15:57

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

В мире изобрели щит от пу......
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
-16:

Конкурс "А я - україночка":

Змагання з волейболу:

З 8 березня!:


 
Опитування для Вас
Ви відвідуєте подібні сайти?
Всього відповідей: 137
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
Загрузка...
На головну » 2016 » Березень » 4
Рейтинг районів (в т. ч. Баштанський) та міст Миколаївщини визначив лідерів та аутсайдерів


 
Рейтинг Баштанського району серед інших районів
 
Моніторинг проводиться за 63 показниками для районів та 55 показниками для міст обласного значення, що охоплюють 12 напрямів розвитку територій і відображають стан економічного розвитку, інвестиційної та зовнішньоекономічної, фінансової діяльності, споживчого ринку, ринку праці та доходів населення, житлово-комунального господарства, освіти, культури, підприємницької діяльності, сфери надання адміністративних послуг, безпеки життєдіяльності.

Запрошуємо переглянути:

Нагадаємо, що за ініціативи Вадима Мерікова та на виконання Постанови Кабміну в області запроваджено проведення розрахунку загального рейтингу та рейтингу за окремими напрямами моніторингу соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів Миколаївської області.
Серед міст обласного значення 1-е місце в рейтингу займає м.Миколаїв завдяки лідируючим позиціям за напрямами: інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність; фінансова діяльність; освіта; підприємницька діяльність; сфера надання адміністративних послуг.
Останнє місце серед міст обласного значення посіло монофункціональне м.Южноукраїнськ, на показники рейтингової оцінки якого значно впливає робота  Южно-Української АЕС. Слід відмітити, що з травня по грудень  2015 року зупинено енергоблок №2 для виконання робіт з продовження строку експлуатації у понад проектний період.
Серед районів області 1 місце зайняв Жовтневий район завдяки лідируючим позиціям за напрямами: ринок праці, доходи населення; освіта; культура; підприємницька діяльність; сфера надання адміністративних послуг.
Останнє місце займає Єланецький район. На його рейтинг мали вплив найгірші показники за напрямами: економічний розвиток; інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність; охорона здоров’я, сфера надання адміністративних послуг.
Рейтингова оцінка проводитиметься щокварталу та оприлюднюватиметься на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації та департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації.

«Здорова конкуренція стимулюватиме керівників районів та міст працювати ефективніше, не боятися проявляти ініціативу, бути більш активнішими у реалізації нових проектів та залученні інвестицій»,  – вважає Вадими Меріков. 

 
рейтинг Баштанського району
(клік - для збільшення фото)
 

Окремі показники по галузі культура, які Баштанський район посідає одне з найнижчих у Миколаївській області:
 

Питома вага приміщень закладів культури, що опалюються:Питома вага закладів культури, приміщення яких потребують капітальних  ремонтів або визнані аварійними:Діяльність бібліотек:
Питома вага бібліотек, які мають доступ до мережі Інтернет:Питома вага населення, охопленого участю у клубних формуванняхПитома вага охоплення учнів загальноосвітніх шкіл навчанням у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах
(школах естетичного виховання)


 
Джерело: http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=25457
Категорія новин: Миколаївщина: суспільство | Переглянули 1268 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: рейтинг Баштанського району, рейтинг районів Миколаївщини
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 8
avatar
1
1
Нам розповідають, що у нас так все чудово, а виявляється гірше нікуди?
avatar
1
2
Не по всім галузям. Деякі рейтингові показники взагалі сумнівні. Наприклад у галузі культури. За підсумками минулого року в районі проведено майже найбільше культурно-масових заходів. А в результаті маємо 18-те, тобто передостаннє місце!
avatar
1
3
Додано скріни даних по закладам культури. Якщо на перший погляд, то Баштанський район не повинен займати передостаннє місця. Ймовірно певні показники оцінювалися більшими балами, аніж інші.
avatar
0
4
Тут не тільки по закладам культури є запитання. Якщо вірити цій таблиці - в нас освіта, культура, адміністративні послуги, споживчий ринок, доходи населення нижче плінтуса, а підприємницька діяльність на 3 місці. Якось не клеїться все до кучі. Думаю, районному керівництву, депутатам є над чим подумати.
avatar
1
7
Дякую за коментар. На минулому тижні звернувся до голови РДА О. А. Сидорики. Домовилися, що наступного тижня керівники структурних підрозділів РДА чи районних служб, чий рейтинг діяльності найнижчий прокоментують показники через районну газету "Голос Баштанщини". Щоб усі знали, яка причина такої позиції Баштанського району серед інших районів Миколаївщини.
avatar
0
8
Цікаво буде дізнатися, що вони скажуть.
avatar
0
5
Якщо вони цим цікавляться, звичайно...
avatar
1
6
Согласен с мнением Ларисы! Здесь нужно подымать уровень по многим показателям (если данные верны).

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz