Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 27.07.2017, 01:42

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Вітання з Днем знань від ......
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
-29:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

З 8 березня!:


 
Опитування для Вас
Звідкіля маєте вихід в Інтернет?
Всього відповідей: 202
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2017 » Травень » 31
Свято поезії в бібліотеці

26 травня, в чудовий, сонячний весняний день, в Баштанській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання літературно-мистецького клубу «Роксолана». Це засідання було присвячене приємній події в літературному житті нашого краю – випуску нової збірки поезій члена клубу Василя Шведова «Переліт» та відкриттю його персональної виставки картин.
Василь Володимирович Шведов – родом з Новоодещини, але вже багато років проживає в селі Андріївка нашого району. Він - унікальна людина. Унікальний і його талант: сильний, світлий, багатогранний, із глибинним змістом і широким світоглядом. Шведов - поет і художник, філософ і лірик, з твердим чоловічим характером і ніжним сонячним промінчиком у серці.
Його твори не претендують на світову вишуканість, вони прості і чисті, як джерельна вода, яку спрагло п’єш і не можеш напитись.
На творчу зустріч з талановитим майстром слова та пензля завітали: міський голова І.В. Рубський, депутат міської ради І. П. Гомерська, члени родини автора, друзі та партнери бібліотеки, які з великим задоволенням переглянули чудові картини персональної виставки, що має назву «Життєдайна палітра Василя Шведова».
Презентація збірки поезій «Переліт» розпочалася з виступу міського голови І. В. Рубського, який зазначив, що наша баштанська земля має багато талановитих, самобутніх земляків – поетів, художників, які небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці, до культурного розвитку нашого краю та наділені великою любов’ю до рідної землі. Він щиро привітав талановитого митця поетичного слова Василя Володимировича з виходом його другої збірки поезій та побажав нових творчих здобутків.
Директор Баштанської ЦБС Г. І. Борщевецька також сердечно привітала талановитого поета та художника Василя Шведова з презентацією нової збірки, яка відкриває дорогу в широкий світ української поезії. В дарунок цій творчій людині вона прочитала свій вірш-присвяту «Так найменовано було…», та запросила переглянути буктрейлер на книгу В. В. Шведова «Переліт».
Ведуча заходу І. Г.Озерова запросила присутніх зазирнути в дитинство поета, побувати на його маленькій батьківщині – в селі Новомиколаївці Новоодеського району, послухати розповідь про його шкільні та студентські роки, службу в армії, про його викладацьку роботу в Андріївському ПТУ №42. Присутні мали можливість переглянути світлини з архіву родини Шведових за допомогою мультимедійної презентації «Дві зорі творчості Василя Шведова: перо та пензель».
А потім невимушено й просто Василь Володимирович Шведов запросив всіх в чарівний світ своєї поезії, що проявляється не лише у слові, а й у безмежності відтінків кольорів. Тут тиха чарівність осені переплітається із яскравим і нестримним буянням весни, а теплі сонячні барви літа контрастують із морозними пейзажами білосніжної, холодної зими. У цих творчих світах Василя Шведова органічно уживаються суворі й мужні образи минувшини і сьогодення з безтурботною і тендітною юністю у «ромашковому сарафані»…
Його прекрасні вірші читали, а деякі й проспівували найрідніші його люди – дружина Наталя Миколаївна, донька Ольга, онука Катерина, невістка Наталя та онук Владислав.
Ліричні поезії «Жіночі долі», «Васильковая степь», «Первоцвіт», «Очі жіночі», «Явление» з великим задоволенням читали члени літературно-мистецького клубу «Роксолана» М. І. Василенко, С. В. Плужник, Л. В. Штефан.
Родзинкою цієї зустрічі був виступ маленької дівчинки, учениці 1 класу Баштанської ЗОШ №2, Ільків Катерини, яка гарно та артистично прочитала дитячі вірші, що також увійшли до нової збірки: «Киця-миця», «Скоромовка», «Модниця», «Хитрун».
Свої вірші-присвяти творчим майстриням Баштанщини: Валентині Іванівні Кодак та Наталі Михайлівні Ракітіній з автографом, автор вручив особисто. Наталя Ракітіна подарувала Василю Володимировичу свою картину на згадку про цю чудову, творчу зустріч.
Роксоланівці В. Д. Гребьонкін, М. І. Василенко, Л. В. Авраменко від щирого серця також прочитали свої вірші-присвяти талановитому майстру слова та пензля Василю Шведову.
Гарною піснею «Я і ти» привітали подружжя Шведових місцевий поет Степан Боголюк та працівник районного краєзнавчого музею Олександр Полівода.
Музичні вітання дарували автору працівники районної музичної школи та районного Будинку культури, які до прекрасної поезії Василя Шведова додали чудову музику. Працівники музичної школи В. Стоянова та І. Османов вперше виконали на аудиторію пісню на слова Василя Шведова «Суєта суєт». А гості із районного Будинку культури Р. Попель та В. Ментінський презентували нові пісні «Вишиванка для Іванка» та «У краю далекім». (Це також авторські роботи – слова В. Шведова, музика В. Ментінського.)
Вся атмосфера заходу – яскрава, піднесена, сповнена духовної чарівності поетичного слова, взаєморозуміння та добра залишила в душах його учасників приємні враження та моральне задоволення.
На завершення зустрічі всім своїм друзям-одноклубникам та гостям творчої зустрічі автор від щирого серця подарував свою збірку «Переліт» із дарчим написом.
Г. І. Борщевецька – директор Баштанської централізованої бібліотечної системи.


Категорія новин: Бібліотека | Переглянули 447 чол.
Опублікував: bashtankabiblioteka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: Баштанська ЦРБ, презентація, ЦРБ
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

В 90-х роках у Владивостоці, де я мешкав від початку 80-х, нам з соратниками (серед яких був і згаданий тут В.Чорномаз) вдалося відновити випуск газети "Українець на Зеленому Клині". В умовах економічної кризи та політичної нестабільності в Росії ми спромоглися видати лише 5 накладів, яких я навіть жодного разу не міг "упіймати"...

Стаття також була опублікована у районній газеті "Голос Баштанщини"

Я,коли згадую своє дитинство, шкільні роки в ті часи, то деколи і сльози по щоках... . Бо то дійсно було дитинство.

Ось бачиш і знайшли ми багато чого спільного.Ти пишеш, що тебе ніхто не переконає, що ОУН є бандитська організація.Теж саме думаю і я, що ОУН то не є бандитська організація. Тим більше коли познайомився з архівними документами СБУ, щодо Пісківської ОУНівської організації та з музейними матеріалами як в Пісківській школі так і в нашому музею.
...

Але ж шановний! Історію переписують із року в рік. Але як би її не переписували, ніхто мене не переконає, що ОУН то є бандитська організація. Ми зараз не говоримо про "подвиги" радянської вади.

А для того, щоб стверджувати, що Герої Небесної Сотні не мають прямого стосунку до Баштанки, історію вчити не треба. Треба жити в цей...

Є добрий український вислів" Не старайтеся з дураком говорити на рівних в дурості дураку рівних немає"
Для того,щоб говорити про те, яке відношення мають Герої Небесної Сотні чи ,ОУН під час війни,до Баштанки треба хоча б
знати історію рівня 5 класу.
Щодо вулиці Баштанської республіки тут перебор, ця вулиця повина бут...

При чому тут сепаратисти? Як же ви вже дістали сепаратистами. От ти, Гриценко, проживаєш на Грушевій чи якій там вулиці - то і живи. Ти, Токар, на Промисловій животієш -то і живи. А особисто я не хочу жити на вулиці, названій в честь бандитів оунівців чи Героїв Небесної Сотні, які, безперечно є героями, але все-таки до Баштанки жодного прямого відн...

Щодо депутатів, тут діло таке, їх небагато і набереться, а от серед керівництва та працівників здається в любого тикни не промахнеся.

Тепер цим депутатам потрібно поставити на голосування питання про визнання росії-агресором, що і покаже скільки в нову ОТГ затерлося сепаратистів.

Не бачу в їхньому твіттері за 29 травня такого допису https://twitter.com/polandmfa а ви?


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [482]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [500]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [519]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [16]
Куточок споживача у м. Баштанка [38]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [12]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz