Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 24.07.2017, 07:35

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Святкування дня місцевого......
00:25:31
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
---34:

Працівники Укртелекому:

День Захисника Вітчизни - 2011:

-23:


 
Опитування для Вас
Ви відвідуєте подібні сайти?
Всього відповідей: 137
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
Загрузка...
На головну » 2017 » Травень » 16
Уроки для самостійного вивчення Біблії
  В зв'язку зі святкуванням в Україні в 2017 році 500-річчя Реформації, яка починається з духовного відродження особистості, пропонуємо вам перевірити ваше особисте знання Святого Письма Слова Божого, або спробувати пізнати його, за допомогою уроків для самостійного вивчення Біблії. А якщо ви зберете всі 24 заповнені вами уроки і відправите їх на цю сторінку, то зможете отримати в подарунок цінну книгу.
  Запрошуємо вас до участі у цьому цікавому і корисному дослідженні! Якщо виникають питання щодо заповнення уроків - звертайтесь на цю сторінку, або за телефонами: (093)754-84-82; (095)198-02-44; (097)606-28-41. В щасливу путь!"

Починаємо з першого уроку:

Урок № 1 Забуте багатство

  Багато років тому помер один багатий англієць. Коли його улюблена донька прочитала залишений батьком заповіт, вона гірко заплакала. «Спадкоємиця, - писав батько, - отримає мою Біблію і все, що в ній міститься». Леді була розчарована, вона розраховувала отримати щось більш суттєве. Через повагу до пам'яті покійного, який дуже дорожив цією книгою і часто читав її, дочка сховала Біблію на дно старої скрині, жодного разу не розгорнувши її. Минав час. На жаль, життя у доньки не склалося. Вона зазнала злиднів. Зламана життєвими негараздами, хвора, вона даремно чинила опір мінливості долі, яка з кожним днем ставала усе більш безпросвітньою. І ось, одного разу, нещасна жінка згадала про батьківську Біблію і вирішила дістати її зі скрині, сподіваючись знайти в ній хоч якусь розраду. Яким же було її здивування, коли, розгорнувши Біблію, вона виявила банківський чек на велику суму. Вона не вірила своїм очам. Скільки років прожила в злиднях, навіть не підозрюючи, яке багатство зберігається вдома! Тільки тепер до неї дійшов зміст слів, котрі вона колись прочитала в батьківському заповіті: «Дочці заповідаю Біблію і все, що в ній». Небесний Отець на сторінках Своєї Святої Книги залишив людям дорогоцінний спадок. Звісно, ми не виявимо між її сторінками банківських чеків, але, вивчаючи цю книгу, ми зможемо отримати внутрішній мир, радість, віру і надію на вічне життя. Хіба це не скарб? Невже ж не бажає його знедолена, змучена людська душа?! Жодні земні багатства і маєтки не можуть зрівнятися з нетлінним скарбом духовних цінностей! Запрошуємо вас разом з нами шукати сховані у Біблії скарби, бо вони можуть наповнити наше життя справжнім сенсом. Біблія говорить до нас і сьогодні. Прочитайте зазначені тексти в Біблії і напишіть відповідь:

1. Що за словами Христа є правдою (істиною)?
(Івана 17:17)
Біблія говорить____________________________________

2. Яким чином Бог сповіщає людям свою волю? (Числа  12:6)
Біблія говорить____________________________________

3. Якою силою були наділені Господні пророки?(2 Петра 1:20- 21)
Біблія говорить____________________________________
 
4. Що в Біблії натхненне Богом? (2 Тимофію 3:16)
Біблія говорить____________________________________ 

5. Які частини Святого Письма Сам Христос вважав богонатхненними? (Луки 24:44)
Біблія говорить____________________________________
 
6. Про кого свідчить Святе Письмо?(Івана 5:39)
Біблія говорить____________________________________

7. З якою метою в Біблії описані духовні досвіди людей минулого? (1Коринтян 10:11)
Біблія говорить____________________________________

8. Що здобуває у цей важкий і складний час людина яка досліджує Святе Письмо? (Римлянам 15:4)
Біблія говорить____________________________________

9. Чим є Боже Слово для кожного щирого читача? (2 Петра 1:19)
Біблія говорить____________________________________

10. Чому мешканці стародавньої Верії виявилися шляхетнішими (більш здравомисленими) за солунян (фессалонікійців)? (Дії апостолів 17:11)
Біблія говорить____________________________________

11. Як радить поводитися з Словом Божим апостол Павло? (2 Тимофію 2:15)
Біблія говорить____________________________________

12. Як потрібно вивчати Біблію? (Луки 24:27)
Біблія говорить____________________________________

13. Для чого нам дається порада вивчати Боже Слово? (2 Тимофія 3:16-17)
Біблія говорить____________________________________

14. Як описано в Біблії духовне переживання людини, що скуштувала Боже Слово? (Єремії 15:16)
Біблія говорить____________________________________

  Наприкінці сорокаденного посту, коли Христос був фізично виснажений, до Нього підійшов сатана і спокушував Його. Тричі сатана намагався підступитися до Спасителя світу. Перший раз він спокушав його перетворити каміння на хліб, аби вгамувати голод. Потім Христові було запропоновано кинутися із запаморочливої висоти храму, аби, покладаючись на чудо, довести Своє божественне походження. І, нарешті, диявол обіцяв Христові усі царства світу та їхню славу, якщо тільки Він, упавши ниць, поклониться йому. В цих випробуваннях Спаситель переміг. Кожній спокусі Ісус протистояв Божим словом, і тричі промовив слово: «Написано» (Матвія 4:4-10). Ісус знав Святе Письмо і використовував його в боротьбі зі спокусником. Вивчаючи Біблію і ми можемо отримати захист від зла і гріха. Чи знайомі ви з Біблією? Чи часто вам вдається читати цей чудовий божественний лист любові, адресований людям? Якщо ви відчуваєте брак знання, Ми запрошуємо вас у дивовижний світ Біблії. Підставою запропонованих уроків є тільки біблійні тексти. Чому б не знайти протягом тижня хоча б небагато часу, аби дізнатися як відповідає Біблія на ті численні питання, що хвилюють будь-якого шукача істини? Хай благословить вас Бог у цьому доброму бажанні!

Категорія новин: Духовність | Переглянули 366 чол.
Опублікував: kalamurza
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: Уроки самостійно Біблія приз
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 2
avatar
0
1
Перший урок обов'язково буде опублікований у районній газеті "Голос Баштанщини" з посиланням на розділ сайту, де друкуватимуться інші уроки.
avatar
0
2
Дякую, це дуже добре! Хотілося б, щоб були зацікавлені цим люди.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

В 90-х роках у Владивостоці, де я мешкав від початку 80-х, нам з соратниками (серед яких був і згаданий тут В.Чорномаз) вдалося відновити випуск газети "Українець на Зеленому Клині". В умовах економічної кризи та політичної нестабільності в Росії ми спромоглися видати лише 5 накладів, яких я навіть жодного разу не міг "упіймати"...

Стаття також була опублікована у районній газеті "Голос Баштанщини"

Я,коли згадую своє дитинство, шкільні роки в ті часи, то деколи і сльози по щоках... . Бо то дійсно було дитинство.

Ось бачиш і знайшли ми багато чого спільного.Ти пишеш, що тебе ніхто не переконає, що ОУН є бандитська організація.Теж саме думаю і я, що ОУН то не є бандитська організація. Тим більше коли познайомився з архівними документами СБУ, щодо Пісківської ОУНівської організації та з музейними матеріалами як в Пісківській школі так і в нашому музею.
...

Але ж шановний! Історію переписують із року в рік. Але як би її не переписували, ніхто мене не переконає, що ОУН то є бандитська організація. Ми зараз не говоримо про "подвиги" радянської вади.

А для того, щоб стверджувати, що Герої Небесної Сотні не мають прямого стосунку до Баштанки, історію вчити не треба. Треба жити в цей...

Є добрий український вислів" Не старайтеся з дураком говорити на рівних в дурості дураку рівних немає"
Для того,щоб говорити про те, яке відношення мають Герої Небесної Сотні чи ,ОУН під час війни,до Баштанки треба хоча б
знати історію рівня 5 класу.
Щодо вулиці Баштанської республіки тут перебор, ця вулиця повина бут...

При чому тут сепаратисти? Як же ви вже дістали сепаратистами. От ти, Гриценко, проживаєш на Грушевій чи якій там вулиці - то і живи. Ти, Токар, на Промисловій животієш -то і живи. А особисто я не хочу жити на вулиці, названій в честь бандитів оунівців чи Героїв Небесної Сотні, які, безперечно є героями, але все-таки до Баштанки жодного прямого відн...

Щодо депутатів, тут діло таке, їх небагато і набереться, а от серед керівництва та працівників здається в любого тикни не промахнеся.

Тепер цим депутатам потрібно поставити на голосування питання про визнання росії-агресором, що і покаже скільки в нову ОТГ затерлося сепаратистів.

Не бачу в їхньому твіттері за 29 травня такого допису https://twitter.com/polandmfa а ви?


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [482]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [500]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [519]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [16]
Куточок споживача у м. Баштанка [38]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [12]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz