Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 23.11.2017, 21:15

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

МАРИУПОЛЬ. Прощай, немыта......
00:02:14
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
З 8 березня!:

Відкриття офісу Партії регіонів:

Працівники Укртелекому:

Відкриття офісу Партії регіонів:


 
Опитування для Вас
Де Ви проживаєте?
Всього відповідей: 400
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Березень » 26
Відкритий лист до В. І. Токаря від О. А. Сидорики
Шановний Володимире Івановичу!
  Звернення громадян до мене стосовно того, що Ви неадекватно реагуєте на реалії життя ще раз підтверджені. У своїй публікації на сайті «Баштанка.НЕТ» «Інформація про зміни в керівництві райдержадміністрації» від 24.03.2015 Ви стверджуєте, що я звернувся до голови Миколаївської облдержадміністрації Мерікова В. І. щодо призначення Вас на посаду голови Баштанської райдержадміністрації після мого звільнення. Це є абсолютною неправдою. Мого звернення до голови Миколаївської облдержадміністрації щодо Вашого призначення не було.
  Також хочу зазначити, що будучи моїм позаштатним радником, від Вас не надійшло жодних конкретних пропозицій
щодо шляхів вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку району. Тому, своїм розпорядженням від 23.11.2015 року №359-р службу позаштатних радників було ліквідовано як таку, що виявилася недієвою.
  Якщо ви вважаєте, що Вас підтримують люди – йдіть до людей, я Вам на це завжди наголошував. Порадившись із громадськістю району, я запропонував голові облдержадміністрації кандидатуру на посаду голови Баштанської районної державної адміністрації Славінського Олександра Дмитровича (мого першого заступника).
  Разом з тим акцентую Вашу увагу, що моє звільнення ні в якому разі не пов’язане із тим, що у мене десять місяців не було заступників або з інших причин. Єдиною причиною написання моєї заяви на звільнення – низький рівень оплати праці.

 
Шановні земляки!
  Звертаюся до Вас як колишній голова райдержадміністрації, а нині пересічний громадянин Баштанського району з проханням підтримати кандидатуру першого заступника голови РДА Славінського О. Д. на посаду голови Башатанської райдержадміністрації, який зарекомендував себе професійною, порядною людиною.   Я переконаний, що Олександр Славінський буде продовжувати роботу у напрямку соціально-економічного розвитку району.
  Слава Україні!

 
З повагою, Олег Сидорика
 
Категорія новин: Суспільство | Переглянули 1038 чол.
Опублікував:
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 5
avatar
0
1
Авторство (Олег Сидорика) даного листа підтверджене.
avatar
0
2
На Баштанка.НЕТ опубліковано відкритий лист до В. І. Токаря від І. П. Атаманчука.
avatar
-2
3
Шановні читачі! Чекайте на коментарі від його радників. Раз він захотів відвертості, то ми Вам розповімо публічно про Сидорику О.А..Це була наша помилка з вибором його кандидатури, але детальніше згодом.
avatar
0
4
Завтра буде моя відповідь для Сидорики О.А..
Сьогодні прочитав в газеті «Голос Баштанщини» на першій сторінці про те, що вже розставили крапки над «І». Не хотів поки говорити про мого опонента Славінського О.Д., якого пропонують на голову райдержадміністрації, але скажу трішки. Не розумію, чого за нього так швидко підписалися мої колеги. Я отримав, і отримую від громадян про нього інформацію, і повірте поки нічого хорошого. Він колишній депутат регіонал, і за 20 років на державній службі напевно було багато чого корупційного, особливо в період злочинної влади Януковича. З того отриманого матеріалу, я вже можу робити певні висновки. Так і Сергія Дмитровича Шевченка на роботу в РДА не довго запросити. Тому, весь зібраний мною матеріал про Славінського О.Д. буде направлено в Київ(є куди направляти), там розберуться і звісно заблокують його призначення, якщо до цього дійде. Моїми заступниками в райдержадміністрації будуть працювати тільки ті професійні люди, які мають активну, патріотичну позицію, і які здатні змінити діючу управлінську корупційну систему в районі.
avatar
0
5
Заголовок "Розставили крапки над "і" стосувався тільки щодо причини звільнення О. А. Сидорики. В інших питаннях обговорення триватиме. І це нормально, адже навіть ті, хто був присутній не усі підписали звернення до Мерікова.
Також не були усі громадські організації та партії району. Хоча в останніх було обмеження - лише керівники, які є депутатами Баштанської районної ради.

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz