Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 23.11.2017, 21:18

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

The Floppotron - музика з......
00:01:51
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
День міліції:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Баштанський РВ УМВС:

Участь у суботнику:


 
Опитування для Вас
Як Ви дізнались про сайт?
Всього відповідей: 143
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Березень » 27
Відповідь Токаря В.І. на відкритий лист бувшого голови РДА Сидорики О.А.
(частина1)
Пане Олег!
Якщо Ви звернулися до мене публічно, коментуючи мою громадську діяльність, то хто,  як не я зумію донести нашим громадянам району результат Вашої діяльності на посаді голови райдержадміністрації.  Наша організація Вас запропонувала, і тепер слухайте оцінку. Крім моїх висновків, тут і висновки наших громадян, які давали свої відгуки про Вас протягом Вашої каденції. Я,  як уповноважений маю право  Вам це озвучити і сказати, чи виправдали Ви наші сподівання. Захотіли публічності, то будь ласка, і не тільки на цьому сайті, а і для області оприлюднимо.  Дуже прикро, що  і Ви, і депутат Атаманчук І.П., почали з образ. Тому також питаю  і у Вас, за що, що я Вам зробив поганого. Активісти громадської  організації доклали всіх зусиль, щоб Ви на  блюдечку отримали владу в районі. Наші активісти провели не одну зустріч (їх було 5) з народним депутатом України Вадатурським А.О.(так склалося, що тоді він вирішував кому бути головою). Нашим активістам доводилося його очікувати  і до 24.00(повернення з Казанки на Миколаїв). На цих зустрічах його  переконували, що Ви та людина, яка здатна докорінно зробити зміни в районі, на які очікують громадяни. В той час наші опоненти теж не спали, і також вирішували питання по іншому претенденту, щоб  бути йому головою без т.в.о..   Кожен наш активіст повірив у Вас, і  дав свої настанови. Наші активісти, і взагалі громадяни, йшли до Вас зі своїми заявами,скаргами(досудові справи ГНВ., ПАО., ДЮІ., «ЧП у ЗОШ №2», ігрові автомати, і інше).,  а Ви їм відписки Ви їх відразу забули разом із настановами. Громадська організація навіть  добилася звільнення тамтешнього начальника міліції. Ви швидко забули, що головне для наших громадян це захист їх прав і свобод, за це був Майдан, а потім інше.
     В своїх публікаціях я не стверджую про те, що Ви направляли якісь листи до ОДА,  Ви брешете,стосовно моєї кандидатури на посаду голови РДА. Я говорю, що це наша громадська  організація направила своє клопотання,  і погоджений з Вами лист-рекомендацію до облдержадміністрації. З цього питання 29 лютого я був у Вас в кабінеті востаннє,  і ми з Вами узгоджували цей лист-рекомендацію до голови  ОДА щодо моєї кандидатури на посаду голови райдержадміністрації. Мені довелося бути у Вас в  кабінеті,  з цього питання, тричі. Ви  вносили в цей лист свої корективи, і була домовленість про те, що якщо до 02.03.16 від Вас не буде інших змін, то я відсилаю електронною поштою  Вашу рекомендацію і клопотання організації  за призначенням(АПУ, КМУ, ОДА). А тепер попробуйте це публічно заперечити, може перекосить (Бог бачить). До речі, я вчора вже  отримав відповідь від адміністрації Президента, куди  направлялась в пакеті і Ваша рекомендація також. Напишіть і туди, що Ви нічого не направляли.  Надалі з цього питання я Вас заспокою тим, що на моїй наступній зустрічі з Бірюковим Ю.С., я не буду навіть згадувати за Вашу рекомендацію. Після цього Ви для мене не авторитет. Як би я тільки знав, що Ви наважитесь піти на подвійні стандарти. В цій ситуації Ви поступили по зрадницькі,  і я жалкую, що потратив на це свій час з Вами.
     В травні минулого року Вас призначили головою райдержадміністрації. Потім Ви представили активу району мене і Ком’яковича О.Г., як своїх заступників. За півтора місяці ми пройшли спецперевірку і всі процедурні питання, і що далі. А  далі  Ви боялися просто наполягти з питанням нашого затвердження.  Кляузи наших опонентів (регіоналів і їх посіпак) зробили свою справу. Ви не захотіли боротися з корупційною управлінською системою, йти проти неї, просто брати  і добиватися в першу чергу, встановлення тих же прав і свобод для громадян(ст.119 Конституції України). Ви почали погружатися в це «болото» і погрузли. Не вирішивши  з нашим призначенням, Ви призначили нас  радниками. Тепер слухайте про мою бездіяльність, як Ви наважилися брехати громаді публічно.
Будучи Вашим радником я безкорисливо щодня був присутній  на  ранковій нараді,  і до обіду займався тим, що намагався донести Вам ті поради, які Ви тупо ігнорували. Зауважте я працював безкорисливо , а Ви на ту зарплату, що Вам не вистачало.  З травня по листопад минулого року  мною направлено Вам тільки електронкою(перевірте) 31 повідомлення. Мій проект  концепції  економічного  розвитку району на 2015-2017 роки направлений Вам електронкою  02.08.15(перевірте).  Крім того, мною підготовлено 4 службові записки,  які Ви проігнорували. А там були кадрові питання, а саме наполягання у звільненні деяких керівників, пов’язаних в корупції.   Ваша нерішучість, млявість і  ігнорування наших порад, змусило нас  визвати Вас на відверту розмову в листопаді, і вказати на Ваші недоліки (підніміть той список із 10 пунктів). Це і стало Вашим рішенням ліквідувати службу позаштатних радників в кінці листопада. Не сподобалась Вам відверта критика. А потрібно було почути нас, зробити висновки, і працювати далі спільно. Тепер щодо Вашої зарплати. Якщо для Вас це виправдання із звільненням, і Ви вважаєте, що люди Вас зрозуміють, то Ви просто себе високо вознесли. Це ганьба для Вас, Ви що не бачили куди ідете. Чи може Ви розраховували, що Вам будуть подавати знову на блюдечку. А бачили, яку зарплату підлеглі отримують. Це просто Ганьба. Продовження в наступній частині.
Слава Україні!
Уповноважений ГО «Майдан Баштанщини»       В.І. Токар   
 
 
Категорія новин: Суспільство | Переглянули 889 чол.
Опублікував: майдан8318
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 2
avatar
2
1
Жалюгідність і бруд безкінечний,
Та і зрада не тільки своїх,
Ці слова вже тепер недоречні,
Все пусте, лиш за спинами сміх.....І. Пшиченко.
avatar
0
2
Наші активісти на адресу Сидорики О.А. теж бажають дати особисті свої коментарі, стосовно його поступку. Висновки обов’язково потрібно робити і давати оцінку, будь то перемога, або поразка. А в даній ситуації особливо, коли людина зрадила тих, хто дав йому такий відповідальний шанс. По мірі надходження буду публікувати. Щодо сміху я розумію, але «сміється той, хто сміється останній».

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz