Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 23.11.2017, 21:32

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Баштанський сирзавод
00:02:58
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Покладання квітів:

Баштанська філія ВАТ ЕК “Миколаївобленерго”:

Конкурс "А я - україночка":


 
Опитування для Вас
Ви відвідуєте подібні сайти?
Всього відповідей: 137
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓ вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

На головну » 2016 » Травень » 23
Закони потрібно виконувати. Це істина, яка не підлягає сумніву

 Нещодавно в нашій країні було прийнято Закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», що є важливим кроком на шляху реформ. Реалізація цього закону покликана на створення конкурентного середовища для засобів масової інформації, забезпечення незалежності редакційної політики від втручання з боку влади. Ключова мета роздержавлення друкованих ЗМІ − доступ громадян до об’єктивної інформації. Тому наша районка, вийшовши з-під залежності від місцевої влади, на мій погляд, просто не матиме права необ’єктивно висвітлювати дійсність, адже для цього є суворий суддя − читацька аудиторія. І саме від неї та зусиль редактора і колективу залежатиме позиція газети в інформаційному просторі.
 Однак, багато хто сприйняв цей закон з острахом і навіть невдоволенням. Як і деякі депутати районної ради, які не підтримали клопотання трудового колективу редакції газети або утрималися від прийняття рішення щодо роздержавлення та виходу районної ради зі складу її засновників. У зв’язку з цим, хотілося б здебільшого звернутися саме до них.
 Роздержавлення друкованих ЗМІ − процес незворотній. У законі про місцеве самоврядування внесено зміни, які забороняють органам місцевого самоврядування бути засновниками друкованих ЗМІ. То невже, свідомо порушуючи закон, можна принести користь своїй громаді? У зарубіжних країнах процес роздержавлення друкованих ЗМІ завершився ще наприкінці 1990-х років. Ті засоби масової інформації, які не реформувалися добровільно, здебільшого були або ліквідовані, або продані на конкурсній основі. Цього ми не маємо права допустити.
 Під час добровільного реформування районка отримає державну підтримку у вигляді пільг щодо сплати орендної плати, передачі майна, яке є в користуванні газети безоплатно у власність реформованій установі. В свою чергу, вона має зберегти свою назву, цільове призначення, мову видання і тематичну спрямованість.
 До речі, в Україні також є позитивний досвід у роздержавленні друкованих ЗМІ. Найбільш яскравий приклад − львівська газета «Високий замок», яка вже майже 10 років є незалежною і за цей час у декілька разів збільшила свій тираж, будучи улюбленим джерелом отримання інформації не лише жителів Львівської області, але й поза її межами. В той же час, місцева влада також не втратила можливості довести до населення свою точку зору, але тепер відносини між ними стали більш партнерськими й конструктивними. Як наслідок, хотілося б побажати своїм колегам при повторному розгляді клопотання трудового колективу районної газети зважити на мої слова та прийняти єдине вірне рішення, вийшовши зі складу засновників газети, дати можливість їй розвиватися і радувати своїх читачів чесною, об’єктивною та цікавою інформацією.
Віталій КОСТЮК,
депутат районної ради


Опубліковано в районній газеті "Голос Баштанщини"
від 21 травня 2016 року №44

 
Категорія новин: Суспільство | Переглянули 650 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: роздержавлення Голосу Баштанщини, засновники друкованих ЗМІ, Віталій Костюк, Баштанська районна рада, роздержавлення ЗМІ
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчує...

Статистика переглядів публікації у спільноті "Типова Баштанка":
Пропоную перевірити свої духовні пізнання з допомогою Біблії.

Це добра справа для добробуту міста!

Вот что у людей в головах?!! Можно подумать, что улицы созданы для политической мести! Да назовите уже наконец Грушевые, Тенистые, Прохладные - и не тратьте государственные деньги на галиматью!

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Предлагаю проверить свои познания в библейском учении с помощью уроков "Так говорит Библия".

Хочеться подякувати автору за численні та змістовні публікації у власному блозі. Завжди цікаво та корисно почути думки, які спонукають до подальших роздумів та пошуку. Приємно також те, що блог регулярно поповнюється матеріалами культурно-мистецького життя Віктора Коваленка та ВІА "Зоряний шлях".


Статистика відвідування в групі "Типова Баштанка":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [521]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [23]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz