Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 09.12.2016, 19:18

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
                 

Меню сайту
Розділи СТАТтЕЙ
Баштанський район
Миколаївська область
Україна
Православним християнам
Поетичний клуб "РОКСОЛАНА"
Різне: новини у Світі, робота, відпочинок, цікаво
Новини звідусіль
БАШТАНСЬКА міськрада
Добренська сільрада
Д-Криничанська сільрада
Єрмолівська сільрада
Інгульська сільрада
К-Миколаївська сільрада
Костичівська сільрада
Ленінська сільрада
Лоцкинська сільрада
Мар’ївська сільрада
Новоіванівська сільрада
Н-Олександрівська сільрада
Новопавлівська сільрада
Новосергіївська сільрада
Пісківська сільрада
Привільненська сільрада
Плющівська сільрада
Старогороженська
Христофорівська сільрада
Явкинська сільрада
Ваша сім'я, Ваше здоров'я
 
Форма входу

 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Опитування для Вас
Ваша стать
Всього відповідей: 164
   
На головну » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 2722
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 181 182 »

 
ТЕМАТИЧНІ  ПУБЛІКАЦІЇ:
 
  Ефективність діяльності органів місцевого самоврядування значною мірою залежить від кадрового потенціалу. Зрозуміло, що не може не самодостатня громада утримати посадовців належного фахового рівня, але це дуже просто вирішується шляхом об’єднання громад. Територіальні громади повинні забезпечити достатній рівень оплати праці для своїх менеджерів — посадових осіб місцевого самоврядування. Від цього залежить і клас спеціаліста, і корупційні ризики. Як має посадовець місцевого самоврядування жити і працювати на 2000 або 4000 грн, не маючи власного бізнесу (за законом не можна) і не «заглядаючи» в місцевий бюджет або в конверти хабародавців, при цьому утримуючи сім'ю? Виходить, ми всі обманюємо один одного і себе самих.

  Всім відоме прислів’я про рибку, юшку та що з того виходить. Місцеві ради і хотіли б вирішити цю проблему, одиниці й вирішують, але більшість у стані невизначеності — немає підстав. Виходить «трохи несправедливо» — платять громади, а «музику» замовляє Кабмін...
   ...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 07.12.2016

 
До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів!

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в листопаді 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.12.2016 року виплачено:

 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Світ - технології, наука || АВТОР: ubr.ua | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 28.11.2016
25 лучших изобретений 2016 года по версии журнала TIME      25 лучших изобретений 2016 года по версии журнала TIME»      25 лучших изобретений 2016 года по версии журнала TIME      25 лучших изобретений 2016 года по версии журнала TIME      25 лучших изобретений 2016 года по версии журнала TIME Новина містить більше 5 фото. Для перегляду натисніть *Читати* або *Читати далі*

 
  Пити чи не пити? У «молочному» питанні правда тісно переплетена з вимислом, чутками, здогадками, а іноді і з відвертою дезінформацією.
 
Давайте раз і назавжди розвінчаємо усталені міфи про цей унікальний харчовий продукт.
 
Молоко — найкраще джерело кальцію — ФАКТ
Молоко та інші молочні продукти, в тому числі йогурт і сир, повсюдно і виправдано вважаються найбільш концентрованими та дієтичними джерелами кальцію. Друге місце в цьому рейтингу займають листова зелень та бобові культури — однак вони і близько не можуть зрівнятися з молочними продуктами: 10 чашок сирого шпинату або 6 порцій бобових культур за своєю насиченістю кальцієм можна порівняти тільки з однією чашкою молока.

Але справа не стільки у вмісті кальцію, скільки у тому, наскільки добре він засвоюється організмом. Наприклад, кальцій у зелені засвоюється людиною лише на 10% від його загального вмісту в продукті. В той час як інші поживні речовини в молоці, такі як лактоза та вітамін D, сприяють значно більшому засвоєнню кальцію.
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Знадобиться! || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 23.11.2016

 

  Хороші лікарі намагаються не захворіти взимку.Американський доктор Мехмет Оз для журналу The Oprah Magazine розповів про свої секрети, напрацьовані за тридцять років, нові дослідження та досвід своїх колег.
  Він запевняє, що ці всі вчинки гарно працюють і за межами лікарні.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Здоров'я - профілактика, лікування || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 21.11.2016

 
  С каждым днём растёт популярность заказов на AliExpress, и в большинстве случаев посылка приходит покупателю: он получает выбранный товар по привлекательной цене, а продавец — свои кровно заработанные. Но, как водится, без подводных камней не обходится. И сегодня мы не только расскажем, как отсеять хлам и взять лучшее из Китая, но и дадим советы как избежать обмана и как правильно вести спор, если неприятность всё-таки призошла.

Превентивные меры

Различные статьи и источники настойчиво указывают на необходимость проверять рейтинг продавца. На самом же деле рейтинг глубоко вторичен. Почему? Представьте себе, что вы «бриллиантовый селлер», у вас тысячи заказов, и… уже можно начинать обманывать покупателей. Или же просто так вот получается. Товар неудачный. Чёрная полоса. Пятна на Марсе. Тысяча причин.
  ...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Знадобиться! || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 15.11.2016

 
  08.11.2016р. об 11:30 до Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі надійшло повідомлення про виявлення трупу свині на узбіччі польової дороги в 20 метрах від траси Н11на відстані 2 км до с. Добра Криниця, 2,5 км до с.Родники та 5 км до с. Виноградівка Баштанського району.
  В 12:45  на місце події виїхали група в складі - начальник Баштанської РДЛВМ Чавдар В.Б., лікар ветеринарної медицини Баштанської РДЛВМ Сінченко М.В., фельдшер ветеринарної медицини Баштанської ДЛВМ Сінченко С.М. Встановлено, на узбіччі польової дороги в 20 метрах від траси Н11на відстані до с. Добра Криниця до 2 км, с. Виноградівка 5 км  Баштанського району знайдено труп свині віком 4-5 міс., вагою 60-70кг. Відстань від місця знаходження трупу до с. Добра Криниця -2 км, с.Родники 2,5 км, с. Виноградівка - 5 км. На місце також прибули працівники Баштанського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області, які на місці задокументували та зафіксували знаходження трупу свині.
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сергій Домущей | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 09.11.2016
Коментарів: 1

 
Розшукується неповнолітня дівчина Анна!!!

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Любчич В.А. | ОПУБЛІКУВАВ: Police | 07.11.2016

 
  Менш ніж за тиждень після ухвалення бюджету на 2017 рік прем'єр-міністр оголосив про ініціативу уряду підвищити мінімальну заробітну плату до 3 200 грн.
  Поточний її рівень становить 1 450 грн, а відповідно до проекту бюджету з 1 січня 2017 року вона повинна була зрости до 1 600 грн.
  При цьому уряд планує відв'язати визначення мінімальної зарплати від прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
  Таке стрімке підвищення мінімальної зарплати урядовці пояснюють намірами покращити добробут працівників і знизити рівень тіньових зарплат.
  Уряд не вперше озвучує наміри з легалізації зарплати для збільшення надходжень від єдиного соціального внеску (ЄСВ) та податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).
  Водночас уряд знову забув врахувати вплив мінімальної зарплати на безробіття. Вищі темпи зростання реальної мінімальної зарплати порівняно з темпами зростання реальної продуктивності праці на рівні підприємств можуть призвести до звільнення працівників або переведення їх на неформальну зайнятість.

 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Економіка України || АВТОР: Олександра Бетлій | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 07.11.2016

 
  Звертаємо увагу, Міністерством фінансів України, Державною службою статистики України затверджено наказ від 13.09.2016 № 819/180 “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Головного управління Державного казначейства України, Державного комітету статистики України від 02 грудня 1997 року № 125/70”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.10.2016 за № 1337/29467.

 
             Управлінням Державної казначейської служби у Баштанському районі Миколаївської області в жовтні 2016 році було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.11.2016 року виплачено:

 
  Залишається складною ситуацією щодо африканської чуми свиней (АЧС) в Миколаївській області, протягом жовтня 2016 року виявлено ще 2 неблагополучних пункти по африканській чумі свиней - в приватному домогосподарстві мешканця с. Попільне Березанського району та на приватній фермі біля с. Калинівка Вітовського району, є підозра на захворювання АЧС в приватному домогосподарстві в с. Степове Миколаївського району. В неблагополучних пунктах проводяться заходи щодо локалізації та ліквідації спалаху АЧС. Від епізоотичного вогнища АЧС в с. Калинівка  Вітовського району визначено зону нагляду в яку ввійшли населені пункти Баштанського району: с. Інгулка, с. Мар’ївка, с. Виноградівка, с. Нове Життя, с. Новомар’ївка, с. Лоцкине, с. Родніки...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сакара Сергій | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 21.10.2016
Коментарів: 1

 

  Українські батьки часто нарікають на те, як дорого коштує наша «безкоштовна» освіта. Між тим у світі існують різні види «безкоштовного» навчання, що можуть стати прикладом для нашої країни. А тим часом Верховна Рада затверджує проект нового Закону «Про освіту», що має наблизити нас до освіти світового рівня. Тетяна Єфімова, керівник проекту EduPay, розповідає про те, на яку «безкоштовність» краще рівнятись Україні і чи туди нас приведе новий Закон.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || АВТОР: Тетяна Єфімова, проект EduPay | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 20.10.2016

 
  21 жовтня 2016 року о 14.00 годині запрошуємо всіх пенсіонерів, ветеранів та працівників пожежної охорони на святковий концерт який відбудеться в районному Будинку культури за адресою м. Баштанка, вул. Баштанської Республіки, 40 присвячений 70 річчю створення Пожежної охорони в Баштанському районі.
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: РС ГУ ДСНС || ОПУБЛІКУВАВ: artemsheva555 | 12.10.2016

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

        Яндекс.Метрика      


    У нас Ви знайдете докладну інформацію про історію, суспільно-політичне життя Баштанського району. Також можете знайти детальну карту міста Баштанка, є фотогалерея пам'яток, визначних місць у Баштанці та інших селах району.


Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz