Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 22.11.2017, 16:08

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Влада, установи
Привільненська сільська рада
Громада
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Центр поштового зв’язку №7:

-15:

Покладання квітів:

_-43:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Привільненська сільрада » Освіта, культура, медицина, спорт

Завдяки небайдужим людям
 Завдяки небайдужим людям

Будинок культури чи клуб у селі – це не лише осередок дозвілля, а й місце, де людина може розвивати свої творчі здібності, збагачується духовно.
Впродовж останніх років держава мало приділяла увагу розвитку культури, а в нинішній кризовій ситуації тим більше. Але не дивлячись на ці негаразди, будинок культури в селі Привільне продовжує свою культурно-просвітницьку діяльність.
Перш за все, ми завдячуємо цим сільському голові А. В. Савченку, адже він не поставив культуру села на останній щабель. Анатолій Володимирович по мірі можливостей завжди допомагає у вирішенні проблем.
Ми щиро вдячні директору РБК С. В. Плужник, працівникам О. Б. Крамаренко, Т. С. Ваколюк та В. Ю. Чоботар за те, що ніколи не відмовляють у методичній допомозі.
Дякуємо найактивнішим учасникам художньої самодіяльності Галині Крамаренко, Андрію Кузьмуку, Ігорю Біляєву, Миколі Стародубу, Вадиму Бутенку, Сергію Копєйкіну, Марії Макуріній, Яні Бурбикі, Євгенії Кіташовій, Зоряні Дивак, Любові Яценюк, Олександрі Томіній та Людмилі Позивайло, які своїм талантом несуть радість односельцям. вони пос-тійно беруть участь у районних та обласних конкурсах та оглядах, займають призові місця.
При будинку культури працює вокально-інструментальний ансамбль, керівником якого на добровільних засадах є Олександр Дубовий. Дякуємо тобі, Олександре, за самовіддану працю.
В сучасній економічній ситуації існування будинку культури було б неможливе без спонсорської допомоги. Тож від імені громади щиро дякуємо В. О. Фроленку, який виділив 700 грн. на придбання апаратури,                 С. Савченку, В. Матвєєву. Шкода, що останнім часом СГЗАТ «Родина» та  підприємці А. Соколик, В. Мітькін стали байдужими до розвитку культури в селі.
Вітаю з Днем працівників культури та аматорів художньої самодіяльності всіх, хто хоч краєм свого життя доторкнувся до культури.

Світлана ШПІЛЬОВА,
директор Привільненського  будинку культури.
Джерело публікації: районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Освіта, культура, медицина, спорт | Опублікував: bashtanka (23.03.2009) | Автор: Світлана Шпільова
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1321 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): Привільненська сільська рада, Савченко, Плужник, Шпільова, вокалоні колективи, спадщина, сільрада, музика, Привільне, культура
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz