Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 22.11.2017, 16:08

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Влада, установи
Привільненська сільська рада
Громада
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

З 8 березня!:

_-34:

Відкриття офісу Партії регіонів:

_-43:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Привільненська сільрада » Люди

Люди твої, Баштанщино
Люди твої, Баштанщино

Чи можна досягти межі досконалості? Мабуть, той, хто думає, що можна, ніколи її не досягне. А ось вчитель фізики та інформатики Привільненської ЗОШ С. М. Мількат вважає, що кожна людина, маючи свій стиль навчання, праці, мислення, здатна удосконалюватись все життя. Адже межі пізнанню немає.
Сергій Михайлович працює в школі вже більше 20 років, має вищу кваліфіка-ційну категорію, звання «Старший вчитель», вчить дітей і вчиться сам, а ще його можна назвати учителем не тільки тим, хто вчить, а й тим, у кого вчаться. Це – особистість, відкрита для змін сучасного життя: охоче експериментує, впроваджуючи в навчальний процес інноваційні технології, що постійно з’являються на освітньому горизонті, крок за кроком оволодіває найпро-гресивнішою на сьогодні проектною технологією навчання; застосовує її як на уроках фізики, так і на уроках інформатики. Він є прихильником особистісно-орієнтованого навчання, вважає, що знання – це не кінцева мета, а лише засіб розвитку учня в тісній співпраці з вчителем та самостійній роботі над собою. Ця теза червоною лінією проходить в педагогічній діяльності вчителя. Високий рівень досягнень учнів з фізики, інформатики – це надбання його багаторічної праці. Його учні беруть участь в районних та обласних олімпіадах, стають переможцями.
Предмет інформатики з кожним днем все більше і більше викликає велику за-цікавленість в учнів, бага-тьом з них не досить уроків по програмі, вони ще й відвідують гурток «Інтер-школа», удосконалюють навички роботи на комп’ютері, за допомогою якого пишуть реферати, складають курсові роботи, цікаві проекти на різні теми з різних предметів. Учні такі, бо в них вчитель – творча особистість. У минулому році Сергій Михайлович став учасником обласного конкурсу вчителів інформатики в розробці уроків для старшокласників з теми «Графічний редактор». У лютому цього року  брав активну участь в щорічному Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» в номінації «Вчитель інформатики-2009», став переможцем в районному турі і на обласному рівні показав високий рівень фахової підготовки, практичного володіння комп’ютерною технікою, досконале використання на практиці інформаційних технологій.
Так, з року в рік вчитель піднімається по сходах педагогічної майстерності, переборюючи труднощі професії, радіючи за кожну уч-нівську перемогу. Дотримуючись думки, що вчитель – це спонсор, а не інвестор дитячого життя, розуміє, що навчання і виховання – справа благодійна.

Наталя ЗУБКОВА,
директор Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст.Джерело публікації: районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Люди | Опублікував: bashtanka (07.04.2009) | Автор: Наталя ЗУБКОВА
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1069 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): Привільненська ЗОШ, директор, Мількат, Привільне, Зубкова
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz