Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 25.07.2017, 21:39

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка

Меню сайту
Розділи СТАТтЕЙ
Баштанський район
Миколаївська область
Україна
Православним християнам
Поетичний клуб "РОКСОЛАНА"
Різне: новини у Світі, робота, відпочинок, цікаво
Новини звідусіль
БАШТАНСЬКА міськрада
Добренська сільрада
Д-Криничанська сільрада
Єрмолівська сільрада
Інгульська сільрада
К-Миколаївська сільрада
Костичівська сільрада
Ленінська сільрада
Лоцкинська сільрада
Мар’ївська сільрада
Новоіванівська сільрада
Н-Олександрівська сільрада
Новопавлівська сільрада
Новосергіївська сільрада
Пісківська сільрада
Привільненська сільрада
Плющівська сільрада
Старогороженська
Христофорівська сільрада
Явкинська сільрада
Ваша сім'я, Ваше здоров'я
 
Форма входу

 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

Опитування для Вас
Звідкіля маєте вихід в Інтернет?
Всього відповідей: 202
   
На головну » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 2790
Показано матеріалів: 31-45
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 185 186 »

 
ТЕМАТИЧНІ  ПУБЛІКАЦІЇ:
 
Холера, що це таке, історія, етіологія, прояви, попередження
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень || АВТОР: лікар - епідеміолог Маланія Б.Д. | ОПУБЛІКУВАВ: Profilaktika | 31.03.2017

 
Ротавірусна інфекція – інфекційне захворювання, причиною якого є рота вірус (хвороба «брудних» рук).
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень || АВТОР: лікар - бактеріолог Бондар Л.О. | ОПУБЛІКУВАВ: Profilaktika | 31.03.2017

 
Короста - заразне захворювання шкіри.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень || АВТОР: помічник епідеміолога Жаркова Т.М. | ОПУБЛІКУВАВ: Profilaktika | 31.03.2017

 
Дані поради підійдуть як особам похилого віку так і всім іншим громадянам!
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Баштанський ВП ГУНП | ОПУБЛІКУВАВ: Police | 30.03.2017

 

  25 березня  у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбувся урочистий захід  з нагоди вручення дипломів здобувачам вищої освіти освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр», «молодший спеціаліст», «спеціаліст».


 
    До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. З 01.01.2017 р. для бюджетних установ набрав чинності новий План рахунків бухгалтерського обліку у державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 р. № 1203...
  ...

 

Ризик виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей перших років життя.

Чиста вода - це запорука нашого здоров’я і здоров’я наших дітей. Проте значна кількість водоносних горизонтів забруднена різними шкідливими для організму людини сполуками.

Упродовж останніх років зростає нітратне забруднення грунтових вод, які широко використовуються у сільській місцевості для децентралізованого водопостачання, внаслідок ненормованого використання в колективних господарствах та у приватному секторі мінеральних і особливо органічних добрив.

  • Вода забруднена нітратами надзвичайно небезпечна для дитячого організму, а особливо для дітей у перші місяці життя. Ризик розвитку водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей, особливо першого року життя, пов'язаний насамперед із недосконалістю ферментних систем організму, біохімічних процесів, що відбуваються в ньому. При тривалому вживанні забрудненої нітратами води і овочів розвивається хронічна нітратна інтоксикація.
    занепокоєння викликає стан децентралізованих джерел водопостачання індивідуального користування. Недотримання самими власниками вимог санітарного законодавства при облаштуванні та утриманні колодязів призводить до забруднення питної води та робить її непридатною для споживання людиною. Серед таких порушень є недотримання нормативної відстані 50м від колодязя до потенційних джерел забруднення (вбиральні, вигрібні ями, споруди і мережі каналізації, склади добрив і отрутохімікатів, місця утримання худоби, тощо), для індивідуальних колодязів - 20м. Оскільки на сьогодні практично не існує ефективних методів видалення нітратів з води в умовах децентралізованого водопостачання Держсанепідслужба для запобігання виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей не рекомендує вживати забруднену наднормативними концентраціями нітратів питну воду, а також вимагає дотримуватись норм санітарного законодавства при облаштуванні та утриманні, при проведенні санацій та при знезараженні води децентралізованих джерел питного водопостачання, що визначені ДержСанПіНом 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання
    людиною».

Чи можливо уникнути небезпечної дії нітратів? Так, це можливо за умови, якщо ви візьмете до уваги і будете використовувати наші рекомендації:

- Якщо у питній воді вміст нітратів перевищує допустиму норму (50 мг/л), не використовуйте її для пиття та приготування їжі. Особливо це стосується дітей та вагітних жінок!

- Пам’ятайте, що кип’ятіння забрудненої нітратами води не зменшує, а збільшує її токсичність на 39-86%.

- Майте на увазі, що забруднена нітратами вода навіть у смертельних дозах - чиста, прозора, без запаху і видимих домішок, звичайна за смаком. Хай це не вводить Вас в оману! Будьте обережні!

- Ніколи не розводьте дитячу суміш колодязною водою, якщо не впевнені в її якості.
- Не вживайте ранніх парникових овочів, на яких з’явилась гниль або цвіль, оскільки нітрати в таких овочах в більшій мірі і скоріше набирають ще токсичнішої форми — нітритів.

- Категорично забороняється давати дітям салати із свіжих овочів, які простояли при кімнатній температурі 6-8 годин, оскільки в них за цих умов також наростає перетворення нітратів під впливом специфічної мікрофлори в нітрити.

- Забруднену нітратами воду можна використовувати для господарчо-побутових цілей: миття посуду, прання білизни, прибирання в приміщеннях, тощо.

Запам’ятайте! Якщо у Вас виникли сумніви щодо якості питної води, в жодному разі не використовуйте її для питних цілей.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Хомич Наталя | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.03.2017

 
16 березня відбулося засідання вченої ради  Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

 

Нодулярний дерматит ВРХ.

Рекомендації щодо профілактики та недопущення занесення

 

Нодулярний дерматит великої рогатої худоби (вузликова екзантема, заразний вузликовий дерматит, Dermatitis nodulares, Lumpy skin disease) – контагіозне інфекційне захворювання що характеризується лихоманкою, ураженням лімфатичної системи, набряками підшкірної клітковини та внутрішніх органів, утворенням шкіряних вузлів (бугрів), ураженням очей та слизових оболонок органів дихання та травлення. Хворіє велика рогата худоба вівці, кози та жуйні дикі тварини. Хвороба віднесена до особливо небезпечних хвороб великої рогатої худоби. Нодулярний дерматит спричиняє значні економічні втрати через те, що викликає тимчасове зниження молочної продуктивності, тимчасову або постійну стерильність биків-плідників, ураження шкіри, а також загибель хворих тварин унаслідок секундарних інфекцій.

 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сакара Сергій | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 17.03.2017

 
УНІВЕРСИТЕТ СЬОГОДНІ ЦЕ:
- ІІІ місце за результатами незалежного соціологічного дослідження серед 100 Вищих навчальних закладів України всіх форм власності; ІV місце за рівнем упровадження новітніх технологій навчання у першій десятці найкращих ВНЗ
- 1 представництво
- 45 проліцензованих спеціальностей
- 48000 студентів
- 2800 науково-педагогічних працівників

 
Шановні провоохоронці!
Вже вчетверте кладовище нашого села підверглося масовому акту вандалізму. Окрім вирванних металевих хрестів цього разу більше у 80 могил вирвано огради, як нових так і старих прутяних. Так що ці проклятущі мародери не грубують нічим. Дільничий та голова сільради, як і минулі рази бездіють. Односельці! потрібно визивати телебачення, та звертатися до губернатора, а то й до президента. Хай не чекають доки перекриємо дорогу.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський відділ поліції || АВТОР: Наталія | ОПУБЛІКУВАВ: nikma_trans | 13.03.2017
Коментарів: 4

 


  Редкие фильмы расходятся на цитаты так стремительно, как расходились фильмы по сценариям Григория Горина. Иронично и очень точно он подмечал детали повседневной жизни и легко доносил до читателей и зрителей необъяснимую привлекательность абсурда. 

  Ко дню рождения писателя-сатирика AdMe.ru собрал несколько цитат из сценариев к фильмам, которые особенно любимы зрителями, - "Формула любви" и "Тот самый Мюнхгаузен". 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Відпочинь! || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 13.03.2017

 

  Когда-то японская электроника считалась лучшей в мире. Но сегодня многие потребители скорее отдадут предпочтение товарам Made in China, чем продукции японских компаний.
  Японские корпорации больше не являются лидерами на рынке производства электроники. К примеру, компания Toshiba и вовсе вынуждена устроить распродажу активов, чтобы компенсировать потери от неудачного бизнеса, связанного с ядерной энергетикой. Сегодня Toshiba делает ставку на другие свои проекты, а не на производство техники.
  А ведь еще в конце прошлого века японские компании формировали тренды на мировом рынке: Sony начала производить кассетные плееры Walkman, JVC придумала формат VHS, Toshiba первой создала ноутбук… В то время казалось, что доминирование японских компаний будет длиться вечно.
  Но в действительности все оказалось иначе. Давайте посмотрим, что случилось с самыми известными японскими компаниями, которым пророчили успешное будущее, но в итоге они так и не оправдали надежд...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Світ - технології, наука || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 12.03.2017

 
  Залишається складною ситуацією щодо африканської чуми свиней (АЧС) в Миколаївській області. На початок 2017 р. п’ять областей в Україні були вільні від АЧС, в даний час у всіх областях зафіксовані спалахи захворювання.

В Миколаївській області в поточному році відмічено три спалахи АЧС.

- ПСП ім. Суворова с. Прибужжя Доманівського району (рішенням ДНПК при Доманівській райдержадміністрації 18.02.17 р. карантин знято);

- домогосподарстві Назаренко В.В. смт Братське;

- домогосподарстві Лут Н.Б. с. Шостакове, Миколаївського району.

Станом на 23.02.2017 р. в районі налічується 6 свиногосподарства різної форми власності.

Для уникнення спалаху захворювань тварин необхідно дотримуватись наступних заходів...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Управління Держпродспоживслужби | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 02.03.2017

 
  На кінець 2016 року та початку 2017 зареєстровано загибель птиці в Херсонській, Одеській, Чернівецькій областях від грипу. Згідно повідомлення 13.02.17р. зареєстровано загибель павича в Миколаївському зоопарку. Відповідно до звіту про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) № 000883 п.м./17 від 15.02.17р. в біологічному матеріалі від павича звичайного, виділено РНК вірус пташиного грипу А субтипу Н5. 16.02.2017р. при Миколаївській міській раді проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Даною комісією визначено територію Миколаївського зоопарку неблагополучною щодо грипу птиці та запроваджено карантин. Також визначено буферну зону (зона захисту) та зону спостереження (зона нагляду) в межах адміністративної території м. Миколаєва.

  Грип птиці - гостра контагіозна вірусна інфекція птахів...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Управління Держпродспоживслужби | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 02.03.2017

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           


    У нас Ви знайдете докладну інформацію про історію, суспільно-політичне життя Баштанського району. Також можете знайти детальну карту міста Баштанка, є фотогалерея пам'яток, визначних місць у Баштанці та інших селах району.


Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz