Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Баштанка, блог Антоніни Заворотнюк
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [29]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [120]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Антоніни Заворотнюк [ Додати запис до власного блогу ]

Моя "методична кухня" в рамках психологічної майстерні "Психологічна підтримка учасників освітнього процесу щодо вирішення проблемних ситуацій у навчанні та житті"

     Із метою підвищення рівня професійної компетентності працівників психологічної служби Миколаївської області 20 грудня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася психологічна майстерня "Психологічна підтримка учасників освітнього процесу щодо вирішення проблемних ситуацій у навчанні та житті". Я завжди радо беру участь у всіх заходах, що організовує навчально-методична лабораторія практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання інституту. Та цього разу я була запрошена на майстерню, як ведуча майстер-класу "Проективні картки "Яблуко та червячок" (В. Назаревич) в діагностичній та корекційній роботі психолога".

 

  Майстер клас - це одна з форм ефективного професійного, активного навчання. Метою мого майстер класу було продемонструвати можливості використання проективних карток "Яблуко та червячок" в діагностичній та корекційній роботі психолога, відпрацювати методичні підходи і прийоми використання даного проективного інструменту, що дає можливість психологу швидко вийти на психологічну проблему клієнта, проаналізувати вплив стресових факторів на цілісність особистості.

 

 

    У роботі майстер-класу взяли участь 27 працівників психологічної служби Миколаївської області. Всі учасники мого майстер-класу отримали корисні та приємні бонуси для використання в своїй професійній діяльності.

Хочу щиро подякувати працівникам навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Пінюгіній К.О., Мерзлій М.М., Єщенко П.І. за підтримку: у хороших Вчителів - хороші учні!ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 22.12.2017 | Переглядів: 518
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Антоніни Заворотнюк у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz