Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Баштанка, блог Антоніни Заворотнюк
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [29]
Оксани Смоли [8]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [40]
Віктора Коваленка [114]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [19]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Антоніни Заворотнюк [ Додати запис до власного блогу ]

Враження від Міжнародного фестивалю метафор, метафоричних карт і психологічних практик

   21-22 жовтня. Київ. Інститут психології розвитку "МАКсимум". Чарівний простір Міжнародного фестивалю метафор, метафоричних карт і психологічних практик, де відбулися несподівані зустрічі, просто дивовижні знайомства, безцінне навчання у найкращих професіоналів своєї справи і звичайно, МАКсимум задоволення і натхнення для подальшої роботи.
   За два дні я змогла відвідати 10 майстер класів! І  просто закохалася в метафоричні карти! Як інструмент  в роботі психолога - вони безцінні! Робота з метафоричними асоціативними картами дозволяє людині спиратися виключно на свої асоціації, а не нав'язані   кимось значення та інтерпритації. Така практика дає привід для роздумів, допомагає поглянути на проблемну ситуацію відсторонено, побачити ті рішення, альтернативи, які раніше не помічалися. В процесі роботи відбуваються трансформаційні зміни, що дає можливість працювати в системі пошуку особистісних змін.
 
   З організаторами фестивалю: Нікою Верніковою, керівником Інституту психології розвитку "МАКсимум", тренером по роботі з метафоричними картами, фахівцем з особистісного росту  і Тетяною Кірійок, членом східноукраїнської арт-терапевтичної асоціації, спеціалістом по мандало-терапії.
    Мій надихаючий тренер Олена Тараріна - самий титулований арт-терапевт України, бізнес тренер, коуч, президент східноукраїнської асоціації арт-терапії.
   
      Завджи приємно отримувати результат, далі - впровадження в практику набуті знання! Звичайно ж - ділитися ними буду з Вами! Якщо Ви бажаєте дізнатися більше про своє Я, отримати відповіді на безліч життєвих запитань, знайти ресурси для вирішення проблемних ситуацій, які не дають рухатися вперед - тоді запрошую до себе на консультацію!
Телефон для запису (096)729-53-48
з вірою у ВАС
© ВАШ ОСОБИСТИЙ ПСИХОЛОГ 
АНТОНІНА ЗАВОРОТНЮК


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 29.10.2017 | Переглядів: 465
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Антоніни Заворотнюк у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz