Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Василя Гонти, Баштанка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [26]
Оксани Смоли [4]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [17]
Віктора Коваленка [96]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [15]
Олександра Дорошенка [2]
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Василя Гонти
Блог містить 26
повідомлень
[ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: 1 2 »

Поділіться з друзями інформацією про блог Василя Гонти у соціальних мережах:


  Купуючи пляшку води, мимохідь почув розмову продавчині з покупцем (вул. Соборна В Миколаєві) про те, що у неї вкрали мобільний телефон. Коли звернулася за допомогою до поліціянтів, ті порадили не заявляти про крадіжку, бо «ваш телефон за 1,5 тисячі гривень не будуть шукати. От якби у вас був Айфон, за тисяч 20 – інша справа».
 

 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 05.07.2016
Коментарів - 1

   Чому поліція швидше шукатиме втрачений IPhone, аніж ваш звичайний телефон     Чому поліція швидше шукатиме втрачений IPhone, аніж ваш звичайний телефон»               
  Своєрідним подарунком до травневих свят, крім урядового підвищення тарифів на компослуги, майже на усіх АЗС здорожчало мало не 1 грн. пальне (дизельне, бензин). 
  Після здорожчання ціни на АЗС навіть у м. Баштанка істотно різняться. Для прикладу перегляньте фото-факти, що зроблені у Баштанці. Економічні експерти приводять багато причин здорожчання, але на мою думку це знову один з етапів "викачки" коштів з сільгоспвиробників, які нещодавно (а дехто і сьогодні це робить) активно готували грунти під висадку соняшника.
   Здається нам треба чекати ще принаймні на одне суттєве підвищення ціни на пальне, а саме перед початком жнивної кампанії-2016. Звісно, нам будуть пояснювати знову про економічні чинники...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 03.05.2016
Коментарів - 1

   Підвищення ціни на пальне - викачка коштів із сільгосптоваровиробників     Підвищення ціни на пальне - викачка коштів із сільгосптоваровиробників»              


вакансія в Баштанській райдержадміністрації
 
 Сьогодні  в  районній  газеті  друкується  багато  інформаційних  повідомлень про  наявність  вакансій  у  органах виконавчої  влади  та  місцевого самоврядування.  Через  високі  вимоги  (регламентуються  законодавством)  до  кандидатів,  не можливо набрати необхідних спеціалістів,  тому  відповідні  повідомлення подаються владою на друк багато  разів.  Конкурси  оголошуються  повторно.  У  минулих  роках  у  райдержадміністрації  через брак  кадрів  довгий  час  у  відділі фінансово-господарського  забезпечення взагалі не було працівників. Очільники сільських рад теж мають проблеми з кадровим забезпеченням посад бухгалтерів...
 ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 14.04.2016
Коментарів - 6

   Зелене світло - для депутатів, червоне - для пересічних громадян?     Зелене світло - для депутатів, червоне - для пересічних громадян?»     Зелене світло - для депутатів, червоне - для пересічних громадян?         


 
 
   Раніше на Баштанка.НЕТ публікувалася інформація заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея про те, що в кожній області створюватимуться від 3 до 5 навчальних закладів, так званих опорних шкіл, а сьогодні зі слів Міністра освіти і науки Україні Сергія Квіта лунало, що Уряд «розкошелиться» лише на одну (!!!) опорну школу в області!
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 28.02.2016
Коментарів - 3

   Опорна школа "пролітає" над Баштанщиною як "фанера над Парижем"     Опорна школа "пролітає" над Баштанщиною як "фанера над Парижем"»     Опорна школа "пролітає" над Баштанщиною як "фанера над Парижем"         


 У соціальній мережі "Фейсбук" натрапив на цікаву і повчальну публікацію від Сергія Руденка (працює у відомому медіа-проекті "Еспресо.TV"), що має назву "Казка про царя".
  Не знаючи у якому розділі сайту "Баштанка та Баштанський район" опублікувати даний пост, вирішив розмістити у власному блозі. Читаємо і проводимо паралелі від головних героїв казки до сучасних політиків.
  Запрошую також продовжити казку Сергія Руденка (можна у коментарях до даної публікації).

Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 01.02.2016
Коментарів - 6

   Казка про Царя (продовження казки за Вами)     Казка про Царя (продовження казки за Вами)»     Казка про Царя (продовження казки за Вами)         
        
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 13.01.2016
Коментарів - 1

Київ вечірній, Київ передноворічний     Київ вечірній, Київ передноворічний»     Київ вечірній, Київ передноворічний     Київ вечірній, Київ передноворічний     Київ вечірній, Київ передноворічнийОбов'язки депутата місцевої ради
 
  В Україні майже завершилися виборчі перегони, тому політичні партії визначилися, хто ж буде представляти інтереси виборців у місцевих радах.
 Політики кажуть, що новий принцип виборчого законодавства - це суцільне демократичне добро. Проте чи можна назвати демократією, коли на виборчій дільниці виборець голосував за певного кандидата, який за підсумками переміг, у списках депутатів ради сільської, міської чи районної його немає? Думаю це не демократія. Хоча багато політиків кажуть, що саме так виховується політична культура: партія - за кандидата, кандидат - партії. Хто не приніс потрібну кількість голосів, хоч і переміг на дільниці, лишається за депутатським бортом місцевої ради. Чи  спрацювало нове виборче законодавство у напрямі політичного виховання населення, показала рекордно низька явка виборців. У Баштанському районі це взагалі антирекорд політичної активності.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 08.11.2015


  Сьогодні відбулося засідання 42-ї сесії Баштанської районної ради шостого скликання. Це остання сесія депутатів перед виборами цього року. Серед питань порядку денного був звіт голови районної ради (понад 40 друкованих аркушів).
  Депутати прийняли рішення про публікацію даного звіту в районній газеті  "Голос Баштанщини".
  На мою пропозицію як редактора районної газети щодо оптимізації тексту звіту до однієї сторінки (5-6) друкованих аркушів (маємо обмежену площу в районці), депутати відповіли, що вони одні із засновників видання, а тому що хочуть, те й публікуватимуть.
..
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 22.10.2015
Коментарів - 1


  В Баштанці, у разі проведення масштабних рекламних кампаній по просуванню певних видів товарів та послуг, наповну використовуються усі спеціально відведені місця для оголошень та об’яв. Шкода, що не обмежуються рекламні агенти у використанні для цих потреб офіційно визначеними місцями (рекламними щитами). Здебільшого місцем для реклами стають опори ліній електропередач, двері під’їздів у багатоповерхівках і навіть сміттєві баки. Часто трапляється, що рекламні проспекти жителі містечка навіть не встигають прочитати, як вже поверсі наклеєна інша «корисна» інформація...
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 22.10.2015

Уся Баштанка - місце для реклами?     Уся Баштанка - місце для реклами?»     Уся Баштанка - місце для реклами?     Уся Баштанка - місце для реклами?     Уся Баштанка - місце для реклами?(дорога державного значення Н-11, яка проходить і по с. Виноградівка)
 
  25 березня у Баштанці відбулась зустріч начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци та народного депутата Андрія Вадатурського з представниками бізнесу та громадськості Баштанського, Новобузького, Казанківського, Березнегуватського районів.
  Не переказуючи про що йшлася мова (коротко - у цій публікації), зазначу, що однин з голів райдержадміністрацій, присутніх на зустрічі, коли йшлася розмова про наші дороги вказав, що їх РДА скооперувала пальне місцевих сільгосптоваровиробників на проведення ремонту доріг (це зробив місцевий райавтодор). Звичайно, не капітальний ремонт, а ямковий. Про асфальтування мова не йшлася, це надто дорого. Тому роблю висновок, що цей "ремонт" робився так: на основу - трохи смоли, потім - жорства або щебінь (мілкої фракції), а під фінал - якийсь в'яжучий матеріал (але знову не асфальт). Постає питання - а скільки протримається такий ремонт дороги? Звісно, якщо це ремонт дороги вулиці всередині населеного пункту, то можливо 2-3 місяці. Проте якщо це дорога державного значення, як от Н-11, де їздять вантажні автомобілі понад 40-50 тон, то протримається дорога тиждень-два. Навіщо ж витрачати зусилля, а головне кошти сільгосптоваровиробників, яким і так нелегко сьогодні з цінами і на пальне, і на добрива, і на зерно?
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 25.03.2015
Коментарів - 1

   Без державної підтримки дороги не відремонтувати (відео доріг)     Без державної підтримки дороги не відремонтувати (відео доріг)»     Без державної підтримки дороги не відремонтувати (відео доріг)         


  Сьогодні в час інформаційних технологій у кожного, хто має Інтернет, є можливість вільно висловлювати власну думку з тих, чи інших проблемних питань. Проте відповідальними публікацію може стати не  той, хто публікує, а той, у кого, тобто на якому веб-ресурсі, публікують матеріал. Так є і на нашому сайті. Мені, як адміністратору сайту "Баштанка та Баштанський район" ("Моя Баштанщина - мій рідний край!") іноді приходиться пояснювати, що ту, чи іншу статтю, публікували інші користувачі, а не адміністратор. Часто відвідувачі просто не звертають увагу на такі поняття, як "логін" користувача, "адміністратор", автор коментаря, та ін.  Крім того, адміністратор не зобов'язаний контролювати зміст публікацій інших користувачів, адже за їх достовірність несе відповідальність той, хто оприлюднює матеріал. Звичайно, для цього необхдіно нагадати тим користувачам, хто публікує новини, дописи у блогах, новини, статті про повну відповідальність за матеріли. Від них тільки вимагається дотримання певних правил, які для початку викладені для нашого з вами обговорення у цій публікації. Потім вони будуть розміщені у формі з публікацією статті у вигляді "так, як є", або ж у вигляді лінку, де буде повний опис правил.
  Запрошую, вас, друзі, переглянути правила і по-можливості висловити власну думку з цього приводу. Можливо певні твердження дублюються, можливо десь вже "занадто" розписано, а можливо ви знаєте веб-ресурс з іншими правилами, які можна взяти за основу...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 24.03.2015
Коментарів - 4


  У четвер, 12 березня, відбулося засідання постійної комісії Баштанської районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою та раціонального використання природних ресурсів. Питання, які розглядалися, були важливі з точки зору економіки нашого краю. Проте вважаю, найголовнішим питанням було політичне, а саме "Про визнання Російської федерації державою-агресором".
  Наше суспільство запізнилося з розглядом даного питанням майже на рік. Проте добре, хоч сьогодні ми розглядаємо на засіданнях органів місцевого самоврядування. Та на засіданні до свого подиву я побачив, як не усі депутати районної ради бажають визнавати Росію країною-агресором! Двоє депутатів районної ради, членів постійної комісії проголосували проти!
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 14.03.2015
Коментарів - 6

   Чи визнають депутати Баштанської районної ради Росію країною-агресором а ДНР та ЛНР терористами?     Чи визнають депутати Баштанської районної ради Росію країною-агресором а ДНР та ЛНР терористами?»              

1-15 16-26


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

        Яндекс.Метрика      
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz