Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [29]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [120]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

Баштанський "неформат"

  Пропоную вам, дорогі читачі мого блогу, три статті (від бібліотеки,  прес-служби міської ради та від бардів-баштанців) про два унікальні концерти баштанських бардів, що відбулися у кінотеатрі «Юність» БДЮТ у листопаді та грудні цього року.
 

 
Бібліотекарі відзначили професійне свято!
  «… Працівники бібліотеки щиро вдячні своїм користувачам, друзям, партнерам за привітання, квіти і посмішки, за ту атмосферу доброзичливості, що панувала в бібліотеці протягом всього дня!
  А 29 вересня, у приміщенні кінотеатру «Юність» відбувся концерт бардівської пісні, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. Ініціатором його стали Олександр Гапішко та давній друг бібліотеки, член клубу «Роксолана», поет і композитор Віктор Коваленко. Він та його друзі, барди Юрій Мельник і Олександр Гапішко повернули слухачів у незабутні роки юності, де яскраво палало нічне багаття і щемно бриніла гітарна струна… Вміло та натхненно провела концерт Людмила Шкарбан – завідуюча відділом районної бібліотеки, яка зуміла поєднати воєдино книгу і пісню, слухачів і виконавців».
  Від себе ж, друзі, хочу додати, а вірніше процитувати слова з бардівського Гімну:
«… Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались,
Как здорово, что все мы здесь, сегодня собрались!»
  Також величезне людське «ДЯКУЄМО!!!» колективам баштанськог Будинку дитячої та юнацької творчості і баштанської центральної районної бібліотеки, які зробили все можливе щоби цей концерт відбувся.
  Віктор Коваленко, Юрій Мельник, Олександр Гапішко.


 
Благодійний концерт «Заради майбутніх поколінь»
  8 грудня в кінотеатрі «Юність» відбувся благодійний концерт бардівської пісні, присвячений Дню місцевого самоврядування та на підтримку акції «Заради майбутніх поколінь». Збір коштів проходив для отримання освіти дітьми полеглих в АТО військових-земляків.
  У присутніх була можливість прослухати пісні у виконанні талановитих баштанчан: Юрія Мельника, Олександра Гапішка, Віктора Коваленка.
  Захід проходив у душевній обстановці, тематика пісень була досить різноманітна і гарно сприймалася слухачами. Авторські пісні бардів несли позитивні емоції та дарували гарний настрій присутнім.
  Після закінчення концерту барди Баштанщини отримали теплі слова подяки та щирі аплодисменти за короткі миттєвості творчого вечору.
  Бажаємо їм натхнення в їхній творчості та чекаємо на нові шедеври.

Відділ з питань ЗМІ та зв*язків з громадськістю Баштанської міської ради.

 
І в доповнення вищенаведеної інформації, декілька думок від себе та колег по «ББ»…
 
ДО ДРУГОГО КОНЦЕРТУ БАРДІВСЬКОЇ ПІСНІ…
«Бывают дни когда опустишь руки…
И нет ни слов, ни музыки, ни сил…»
(песня «Свеча» из репертуара группы «Машина времени»)

  Чомусь саме ці слова виринули з пам*яті перед тим, як я вирішив надрукувати коротеньку інформацію про другий концерт бардівської (авторської) пісні, котрий відбувся 8.12.17р. в нашому кінотеатрі «Юність» і був присвячений Дню місцевого самоврядування та на підтримку місцевої благодійної акції «Заради майбутніх поколінь» («Голос Баштанщини, №103 від 2 грудня 2017 року»).
  Але ближче до справи. Цей концерт я та мої колеги Олександр Гапішко, Юрій Мельник і наша чарівна ведуча Людмила Шкрабан підготували й провели на порядок краще від попереднього, але для майже пустого залу!!! Хоча всі організаційні питання були узгоджені з нашим місцевим керівництвом й були запрошені всі працівники Баштанської міськради, всі члени літературно-мистецького об*єднання «Роксолана», а через газету «ГБ» та інтернет-ресурс «Типова Баштанка» - всі жителі нашого міста! І ось такий результат?! «Фе-фе-фе!»
  Люди! Що з вами сталося?! Чи ж ви зовсім збайдужіли, чи так перенаситилися офіціозними концертами, що тепер без «добровольно-принудительно» (рус.) й кроку не ступнете? А наші славні «роксоланівці», яких я дуже поважаю, мабуть просто не змогли відірвати (за виключенням декількох) свої погляди від «ТВ-зомбо-ящиків» та вивільнитися з тепло-зручних крісел і диванів? Ех… як прикро!
  Проте, життя продовжується… І будуть нові концерти й нові творчі зустрічі, на яких ми, члени клубу «Баштанські барди» (скорочено «ББ»), про створення якого було оголошено саме 8 грудня 2017 року, будемо в міру своїх творчих можливостей та здібностей і далі пропагувати унікальний мистецький жанр – жанр авторської (бардівської) пісні. Отож – до нових «цікавезних» зустрічей з клубом «ББ»!


До вашої уваги:
Фото з цих двох концертів від студії «Ажур» (тел. 068 270 8325; адреса: м.Баштанка, вул. Баштанської республіки, 55-17 або Героїв Небесної сотні (?!), 55-17), інформаційного центру Баштанської міськради та Людмили Шкарбан.

 
Відео з першого концерту – від студії «Ажур»:

 
Відео (он-лайн трансляція) з другого концерту (неповна версія) від Василя Гонти є у соціальній мережі "Фейсбук", група "Баштанка". Переглянути відео можна за цим лінком.


 
З повагою до вас В.Коваленко
 


 


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 18.12.2017 | Переглядів: 827
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz