Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [29]
Оксани Смоли [8]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [39]
Віктора Коваленка [113]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [19]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
Загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

Потужний виступ баштанської артистичної команди!


  З 30-го ЧЕРВНЯ ПО 2-ге ЛИПНЯ цього року в місті Очаків, на базі відпочинку «Борисфен» вирував, шумів і гримів Всеукраїнський фестиваль «Музичний драйв» (бувший «Мій рідний край»), а буквально на передодні перед цим, там же відбулися іще дві визначні культурно-мистецькі події – фестиваль театралів «Від Гіпаніса до Борисфена» та фестиваль гумору ім. Павла Глазового. Що сказати? – «Браво організаторам!». Загальна кількість учасників цих трьох фестивалів склала близько 3500 (!) чоловік.

  Що найбільше запам*яталося? – Знайомство з Головою журі конкурсу гумору, Героєм України, народним артистом України паном Анатолієм Паламаренком та дарування йому збірочки авторських поезій «Зачарований промінь. Друге видання. Доповнене.», а також зустрічі зі старими й добрими друзями з інших міст та сіл нашої матері-України!!!!

  В конкурсній програмі я виконував дві авторські пісні: «Прощальная» (сл. Сергія Разумяка) та «Місце для душі» (сл. Діани Хижняк) (публ. «Мейд ін Баштанка» у блозі). Трішечки «не дотянув» до Гран-прі – перехвилювався перед виступом! Буває й таке. Але й перше місце в номінації «Композитори та поети-пісняри» це теж, погодьтеся…

1-ше місце!!!

  Всі інші подробиці – у публікації Ольги Крамаренко «Наш ужинок – лише призові місця» («Голос Баштанщини» №58 від 08.07.17р.) та добірка авт. Світлин.
  

Віктор Коваленко презентує власну збірку віршів Герою України народному артисту України Анатолію ПаламаренкуПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 13.07.2017 | Переглядів: 1004
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz